< > Skrýt obsah

Outrigger Konotta *****

S-Guide

Exkluzivní resort Outrigger Konotta v křišťálových vodách atolu Gaafu Dhaalu byl otevřen teprve v roce 2015. Cesta z letiště v Malé na ostrov Konotta trvá asi 55 minut letadlem a poté ještě 30 minut privátní plavby jachtou.

Outrigger Konotta nabízí k ubytování komfortní vily v tradičním stylu, které hostům poskytují pocit soukromého luxusu, osloví proto i náročnější klienty. Součástí každé vily je služba komorníka a privátní bazén, ze kterého se hosté mohou s čerstvým kokosem v ruce kochat pohledem na tyrkysové vody nekonečného oceánu.

Privilegiem návštěvníků resortu je přístup k nevšedním zážitkům tohoto regionu, mezi které neodmyslitelně patří kurzy potápění, pozorování mořských želv a delfínů nebo výlety s průvodcem do okolí. Pro nerušenou relaxaci a útěk od starostí všedních dní jsou k dispozici lázně Navasana, jejichž procedury mají blahodárný účinek na tělo i mysl. Resort má vhodné podmínky pro dovolenou s dětmi, pro které je zde připraveno množství zábavných aktivit. Je zde možnost uspořádat neoficiální svatební obřad nebo další oslavy významných příležitostí. 

Restaurace

Restaurace Blue Salt se zaměřuje na mezinárodní kuchyni a labužnické stolování. V nabídce nechybí čerstvě ulovený humr, ústřice nebo španělská paella. Pro milovníky dezertů je nachystáno tropické ovoce s vanilkou a kokosem. Panuje zde velmi přátelská atmosféra. Název restaurace Nala Rah znamená v překladu krásný ostrov. Je to moderní restaurace s krásným výhledem na ostrov a oceán. Servírují se zde grilované speciality a vynikající sushi. Součástí je také bar s širokým výběrem lihovin a vína. Neformální prostředí s posezením pod širým nebem je k dispozici v The Deck nebo v Cabanas. Na přání hostů může být připravena privátní večeře na pláži nebo v soukromí vlastní vily.

Tématická doporučení

Vybavení:
Žehlící prkno a žehlička, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Klimatizace, Internet, Minibar, Televize, Trezor, Telefon
Aktivity:
Rybolov, Bazén, Fitness, Eco golf , Výlety s průvodcem do okolí, Potápění, Jízdní kola, Pozorování delfínů, Vodní sporty, Kurzy vaření, Aktivity pro děti, Tenis, Aktivity pro teenagery, Deskové hry , Šnorchlování
Služby:
Lázně, Čistírna, Fotograf, Relaxační zóna, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Obchod se suvenýry, Komorník

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.