< > Skrýt obsah

OZEN by Atmosphere *****

S-Guide

OZEN by Atmosphere leží na klidném ostrově Maadhoo v atolu South Male přibližně 45 minut jízdy lodí od mezinárodního letiště.

Tento exkluzivní all-inclusive resort byl otevřen v červenci 2016. OZEN nabízí ubytování v pohodlných plážových nebo nadvodních vilách s luxusními interiéry a svěžím designem, který perfektně kombinuje moderní a přírodní prvky. Předností resortu je unikátní restaurace M6m umístěná pod hladinou moře, kde si hosté mohou vychutnat oběd nebo večeři v netypickém prostředí mořského světa. Součástí resortu je také certifikované PADI centrum a Elena SPA.

Pobyt v Ozen by Atmosphere uspokojí i náročné cestovatele, kteří touží po dokonalé dovolené na bílých plážích. Jedinečná atmosféra dává vyniknout kouzlu Malediv v celé jejich kráse.

Restaurace

V hlavní restaurace The Palms, která se pyšní krásným výhledem na oceán, si můžete dopřát pokrmy mezinárodní kuchyně a sushi. Večeře jsou podávány v restauraci The Traditions – Indo Ceylon, kde můžete ochutnat pokrmy srílanské, indické a maledivské kuchyně. Jako variantu můžete pro večeři navštívit restauraci The Traditions – Peking, která se zaměřuje zejména na čínské speciality. Naprosto nevšední gastronomický zážitek potom nabízí originální restaurace M6m umístěná pod hladinou moře. V pizzerii a baru u bazénu Joie de Vivre si můžete vychutnat nejen lahodné pokrmy a nápoje, ale také úžasný pohled na západ slunce.

Tématická doporučení

Vybavení:
Minibar, Klimatizace, Televize, Telefon, Internet, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor
Aktivity:
Potápění, Ajuverda, Vodní sporty, Kajaky, Rybolov, Plavby lodí, Tai Chi, Jóga, Šnorchlování , Fitness
Služby:
Reiki, Výlety za delfíny, Masáže, Lázně, Dětský klub, Katamarány

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.