< > Skrýt obsah

Park Hyatt Maldives *****

S-Guide

Park Hyatt Maldives je exkluzivní  5* resort postavený na privátním ostrově, který dokonale spojuje přírodu, místní kulturu a moderní design. Za své přirozené přírodní prostředí se už několikrát zasloužil o cenu Maldives´Leading Green Resort.

Tropický privátní ostrov se nachází v srdci jednoho z největších a nejhlubších atolů světa a nabízí tak jedinečnou podívanou pro všechny milovníky šnorchlování a potápění. Zcela zdravý korálový útes obklopuje Park Hyatt a podmořský svět je tak všem hostům otevřen jen pár kroků z každé vily.

Z 50 hotelových vil se 14 nachází nad oceánem a nabízí přímý vstup do moře. Dalších 36 vilek se pak rozkládá mezi tropickou faunou ostrova jen pár kroků od pláže. Skvělá gastronomie je pro hosty připravena ve dvou restauracích a nechybí ani zde relaxace v lázních nebo aktivity jako je plavba lodí k rovníku či při západu slunce.

Pro klidnou a romantickou atmosféru je resort ideální zejména pro romantickou dovolenou v páru.

Z mezinárodního letiště cesta zabere přibližně 1,5 hodiny. 1 hodinu trvá let z Male na blízké letiště, odtud cesta lodí do hotelu trvá okolo 30 minut.

 

Restaurace

V resortu jsou k dispozici dvě restaurace a to The Dining Room a The Island Grill. Obě servírují mezinárodní i místní speciality. V baru Dhoni pak můžete ochutnat skvělé osvěžující nápoje, koktejly a drobné pochutiny. Na přání je možné zařídit i večeři v soukromí Vaší vily.

Tématická doporučení

Vybavení:
Žehlící prkno a žehlička, Trezor, Televize, Internet, Minibar, Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon, CD/ DVD Přehrávač
Aktivity:
Výlety na okolní ostrovy, Jóga, Potápění, Vodní sporty
Služby:
Lázně, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.