< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Shangri La´s Villingili *****

S-Guide

Ostrov obklopený korálovými útesy je ideálním místem pro aktivní dovolenou na Maledivách. Široká škála sportovních aktivit na souši i ve vodě je připravena nejen pro páry, ale také rodiny s dětmi. V tropickém ráji kokosových palem a bujné vegetace jsou ukryty stezky pro procházky přírodou a na plážích zákoutí pro nerušenou relaxaci. Zajímavostí tohoto luxusního resortu je 9-ti jamkové golfové hřiště, které bylo prvním na Maledivách vůbec. 

Shangri La´s Villingili Resort & Spa se nachází jižně od rovníku v atolu Addu. Cesta z letiště Malé Internationatl Airport trvá 70 minut letadlem na místní letiště Gan a dále pak 5 minut lodí.

Restaurace

V hotelové restauraci Dr. Ali´s mohou hosté ochutnat pokrmy s recepturami z Indického oceánu, Číny a arabských koutů země. Javvu si oblíbí milovníci západní kuchyně s pokrmy z masa a ryb, Fashala je pak gurmánskou restaurací se specialitami připravenými z čerstvých místních surovin.

V barech Endheri, Manzaru a M-Lounge je pro hosty připravena méně formální atmosféra a široký sortiment nápojů.

Tématická doporučení

Hosté se v Shangri La´s Villingili mohou těšit na tropické a romantické prostředí. Kromě vil nad vodou a na pláži jsou pro páry k dispozici i vily postavené na kůlech mezi stromy s výhledem na Indický oceán. Naprosté soukromí tak mohou hosté využít pro společnou relaxaci, pro aktivní hosty je v resortu skutečně široká nabídka sportů a exkurzí. 

V resortu se rodinám s dětmi dostává vřelého přivítání. Vily nabízí pohodlné ubytování a rodiče s dětmi mohou společné chvíle trávit při relaxaci na pláži nebo aktivitách, kterých resort nabízí nespočet včetně denních programů. Pro nejmenší je denně připravena zábava v dětském klubu.  

Vybavení:
CD/ DVD Přehrávač, Trezor, Klimatizace, Minibar, Internet, Televize, Dokovací stanice pro iPod, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon
Aktivity:
Vodní sporty, Frisbee, Výlety na opuštěné ostrovy, Exkurze s jízdou na kolech, Plavby lodí, Golf, Jóga, Fit-ball, Tenis, Rybolov, Fitness, Potápění, Bazén, Badminton, Plavby lodí při západu slunce, Jízdní kola
Služby:
Lázně, Eko centrum, Svatební pavilion, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Fotograf, Komorník, Zajištění letu privátním letadlem, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.