< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Six Senses Laamu *****

S-Guide

Resort leží na ostrově Olhuveli v atolu Laamu na jihu Malediv. Transfer hydroplánem a následně lodí zabere z letiště Malé International Airport více než hodinu, odměnou za dlouhou cestu je však srdečné přivítání v resortu Six Senses Laamu obklopeném panenskou exotickou přírodou.

Jedinečný přírodní design spojený s elegancí naleznou hosté v prostorných vilách na pláži a nad vodou, kde si rodiny s dětmi i páry mohou zcela nerušeně užívat relaxace. Pro svou lokalitu resort nabízí nesčetné množství aktivit, které uvítají zejména milovníci vodních sportů. Šnorchlování a potápění v klidných vodách odhalují bohatý podmořský život, zatímco vlny Yin Yang u nedaleko vzdáleného ostrova Hithadhoo pokořují surfisté.

Restaurace

V hlavní hotelové restauraci Leaf si hosté pochutnají na specialitách připravených z organických surovin, čerstvých ryb a plodů moře. Hosté zde mohou ochutnat také několik odlišných druhů chilli. Longitude nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně, z grilu nebo s nádechem Asie. V Zen, unikátní restauraci umístěné nad vodou, hosté naleznou sushi a pochoutky moderní japonské kuchyně.

Pro sladké pokušení mohou hosté zavítat do Ice & Chocolate Studio a koktejly s různými druhy nápojů jsou hlavní nabídkou v Chill Bar. Milovníci vína a lehkých delikates pak rádi zavítají do Altitude Cellar & Deli.

Tématická doporučení

Návštěvu lázní Six Senses Spa vřele doporučujeme. Na pláži v přírodním prostředí jsou umístěna unikátně navržená terapeutická „hnízda“ a léčebné paviliony. O relaxaci a širokou škálu terapií se starají školení terapeuti, kteří používají pouze oceněné přírodní produkty. Možná je také konzultace životního stylu s lékařem, který hostům poradí s výběrem vhodné procedury. Součástí procedur jsou například masáže, aromaterapie, zábaly a wellness aktivity.

Páry v hotelu ocení zejména soukromí, které nabízí vily uschované v tropické přírodě nebo nad vodou. Romantické chvíle při západu slunce si mohou hosté dopřávat ve vilách, při jízdě lodí nebo v hotelových restauracích. Relaxaci zpestří vynikající péče v lázních a aktivnější páry naleznou v resortu ráj vodních sportů.  

V resortu naleznou zázemí především rodiny, které touží po soukromí a klidném prostředí. Více-ložnicové vily poskytují pohodlné ubytování rodin s dětmi a pro nejmenší nechybí ani denní zábava v dětském klubu.  

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Minibar, Dokovací stanice pro iPod, Klimatizace, Trezor, Internet, Televize, Telefon
Aktivity:
Piknik na opuštěném ostrově, Fitness, Potápění, Kino pod širým nebem, Kurzy vaření, Plavby lodí při západu slunce, Plaby lodí za delfíny, Barbecue a snídaně na pláži, Vodní sporty, Surfování, Aktivity pro teenagery, Rybolov
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.