< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Pouhých 30 minut letu hydroplánem z letiště Malé International Airport leží v Baa Atollu resort Soneva Fushi.

U křišťálových vod s bohatým podmořským životem zažijí hosté na ostrově Kunfunadhoo dovolenou ve stylu Robinsoa Crusoe s maximálním luxusem a vysokým standardem služeb. Již při příjezdu si mohou hosté odložit své boty a relaxovat v pohodlí vil postavených v tropické panenské přírodě, jejichž součástí je také služba komorníka pana Pátka. Především páry se v Soneva Fushi setkají s romantikou, zázemí je v hotelu také pro rodiny s dětmi. Široký výběr aktivit na souši i ve vodě hostům zpestří vyjížďky na lodích, exkurze nebo kino pod širým nebem.

Restaurace

Snídaně a mezinárodní kuchyně je hostům nabízena v restauraci Mihiree Mitha. Z bufetových stolů v restauraci Nine si mohou hosté vybrat pokrmy asijské kuchyně, na menu v By The Beach podávají speciality z Japonska a Koreje.

Gurmánské pokrmy připravené z nejčerstvějších surovin jsou připravovány ve Fresh In The Garden. Výjimkou v hotelu není ani pohoštění v soukromí vily nebo na vybraném místě ostrova.

Na své si přijdou také milovníci vína, kteří mohou vybírat z nabídky ve Wine Cellar. Koktejly a jiné oblíbené nápoje naleznou hosté v Bar(a) Bara a By The Bar.

Tématická doporučení

Ve vilách ukrytých v přírodním panenském prostředí je pro páry připraveno naprosté soukromí. Ostrov s exotickou atmosférou nabízí hostům prostředí ideální pro relaxaci i romantiku. Páry, které se rády věnují aktivitám, si mohou vybrat z pestré nabídky sportů na souši i ve vodě. Nechybí ani projížďky na lodi při západu slunce nebo privátní piknik na pláži.

Vybavení:
Dokovací stanice pro iPod, Trezor, Televize, DVD přehrávač, Internet, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Klimatizace
Aktivity:
Tai Chi, Badminton, Kurzy vaření, Tenis, Piknik na pláži, Stolní tenis, Plavby lodí při západu slunce, Jóga, Vodní sporty, Stolní hry, Jogging, Jízdní kola, Observatoř s teleskopem, Výlety na opuštěné ostrovy, Fitness, Potápění, Rybolov, Kino pod širým nebem, Degustace vína, Volejbal
Služby:
Knihovna, Komorník, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.