< > Skrýt obsah

Soneva Jani je letos otevřený resort s ultra moderním konceptem, který leží uprostřed laguny Medhufaru v atolu Noon s bohatým podmořským životem. 

Rodina Soneva píše svůj příběh už více než dvě desítky let a Soneva Jani je nejnovějším resortem této exkluzivní značky. Soneva Jani v překladu znamená moudrost, kterou můžete obdivovat během pobytu v tomto rezortu. K ubytování hostům nabízí super luxusní nadvodní vily se skluzavkou a otevírací střechou, která jim umožňuje pokochat se pohledem na hvězdné nebe přímo z pohodlí postele. K dispozici je také nadstandardní plážová vila se čtyřmi ložnicemi. 

Zajímavostí resortu je vlastní observatoř, kino pod širým nebem a vinný sklep, kde je pro hosty připraven výběr vín z celého světa. Soneva Jani klade velký důraz na ochranu životního prostředí a proto provozuje vlastní eko-centrum, pochlubit se může také zeleninovou zahradou a ovocným sadem s produkty v bio kvalitě. Samozřejmostí jsou osobité služby a tak si resort zamilují i ti nejnáročnější klienti. Nedotčené okolní ostrovy zde zaručují ničím nerušený pobyt a uklidňující výhled na oceán.

Cesta z mezinárodního letiště v Male sem zabere asi 40 minut letu hydroplánem.

Restaurace

The Gathering leží v srdci střediska a je zároveň kulturním centem. Hosté si zde mohou dopřát pizzu, grilované pochoutky, mořské plody nebo navštívit místní bar. Juice bar So Fresh nabízí především osvěžující koktejly a šťávy z čerstvého ovoce nebo zeleninové saláty. V degustační místnosti So Imaginative jsou podávány večeře spojené s ochutnávkou vín. So Engaging je velmi speciální místo maximálně pro 5 osob, kde si můžete vychutnat večeři od šéfkuchaře přímo pod hvězdami. So Starstruck je restaurace s pouhými čtyřmi jídelními stoly, které jsou vybaveny obrazovkami s připojením k dalekohledu. Během večeře tak můžete nerušeně sledovat hvězdné nebe, což je skutečně unikátním zážitkem. So Cool nabízí velký výběr zmrzlin, ručně vyráběných čokolád a dalších gurmánských pochutin. Hosté si mohou užít oběd nebo piknik na soukromé pláži. Podle požadavků klientů v hotelu Soneva Jani připraví i speciální dietní menu.

Tématická doporučení

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon, Televize, Internet, Trezor, Minibar, Klimatizace
Aktivity:
Aktivity pro děti, Potápění, Jízdní kola, Kánoe, Meditace, Šnorchlování , Jóga, Exkurze s biologem, Výlety na okolní ostrovy, Degustace vína, Fitness, Kurzy vaření, Piknik na opuštěném ostrově, Kino pod širým nebem, Paddleboarding, Observatoř s teleskopem, Kajaky, Pozorování delfínů
Služby:
Katamarány, Organická zahrada a ovocný sad, Knihovna, Eko centrum, Lázně, Obchod se suvenýry

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.