< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Resort na ostrově Emboodhu Finolhu Island je vzdálen pouhých 15 minut jízdy motorovým člunem z mezinárodního letiště na Male. Proto se hosté, kteří odlétají v nočních hodinách, vyhnou dlouhému čekání na letišti a transferu mohou využít po 24 hodin denně.

Taj Exotica Resort & Spa Maldives je ideální pro dovolené v páru. Na bílých plážích i nad vodou naleznou hosté moderně zařízené vily a pohodlí při relaxaci zpříjemní služby přátelského personálu. Křišťálová voda přilehlé laguny poskytuje dobré podmínky pro šnorchlování, řada dalšího sportovního vyžití ve vodě i na souši je na tropickém ostrově dostupné všem aktivním hostům.

Restaurace

Evropská jídla jsou hlavní nabídkou restaurace 24 Degrees, jejíž součástí je také kulinářská Teppanyaki – Japanese Live Kitchen, kde jsou pokrmy z masa a ryb připravovány netradičním způsobem na horké desce. Restaurace Deep End je zaměřená na speciality z ryb a plodů moře, na své si však přijdou i milovníci vegetariánských jídel. Hosté si mohou naplánovat privátní pohoštění v pohodlí své vily nebo na vybraném místě ostrova.

Bar Equator nabízí hostům širokou škálu nápojů a Pool Side Bar & Restaurant navíc také selekci pokrmů vhodných pro lehký oběd.

Tématická doporučení

Resort je více zaměřený na páry a tak hosté, kteří zavítají do hotelu Taj Exotica, se mohou těšit na maximální relaxaci, romantiku i gurmánské zážitky. Pro ty, kteří rádi zůstávají aktivní, jsou v hotelu k dispozici sportovní vyžití.  

Vybavení:
Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, CD/ DVD Přehrávač, Internet, Trezor, Televize
Aktivity:
Kulečník, Bazén, Potápění, Výlety ponorkou za velrybami, Jóga, Fitness, Stolní hry, Plavby lodí při západu slunce, Vodní sporty, Rybolov, Výlety na okolní ostrovy, Kurzy vaření, Volejbal
Služby:
Knihovna, Komorník, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Čistírna, Poštovní služby

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.