< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Velaa Private Island *****

S-Guide

Resort v atolu Noonu na severu Male je od mezinárodního letiště vzdálen 45 minut letu hydroplánem. Luxusní Velaa Private Island nechal vybudovat Jiří Šmejc a o jedinečný moderní design se postaral architekt Petr Kolář.

V prostorných vilách na pláži i nad vodou naleznou pohodlí nejen páry, ale také rodiny s dětmi. K maximální relaxaci v soukromí každé vily přispěje služba komorníka a vřelá péče profesionálního personálu.
Hosté toužící po odpočinku mohou zavítat do lázní nebo vyplout na luxusní jachtě, zatímco sportovci uvítají širokou škálu aktivit, které zahrnují i golfovou akademii. Gurmánské zážitky jsou připraveny ve všech hotelových restauracích, kde k sestavení menu přispěla také michelinská šéfkuchařka Adeline Grattard.

Restaurace

V Athiri jsou hostům servírovány snídaně a tematické večeře, během dne pak pokrmy z a-la-carte menu. Avi Bar & Pool nabízí lehká jídla společně s širokou škálou koktejlů. Teppanyaki a selekci vín celého světa hosté naleznou v nejvyšší budově, bílé věži.

Milovníci moderní a gurmánské kuchyně rádi zavítají do Aragu and Cru. Kromě vynikajících specialit je pro hosty připraven výběr šampaňského. Pro pohodlí hostů je k dispozici servis pokrmů ve vile nebo na vybraných místech ostrova. 

Tématická doporučení

Pro rodiny s dětmi je v resortu Velaa Private Island připraveno vřelé přivítání. Pohodlné ubytování poskytují především víceložnicové vily a pro děti je připravena zábava v dětském klubu. Rodiny se mohou společně věnovat sportovním aktivitám nebo vyrazit na exkurze, které ochotně naplánují zaměstnanci hotelu. 

V klidném prostředí a moderních vilách je pro páry ideální prostředí pro luxusní dovolenou na Maldivách. Hosté si mohou vybrat z ubytování ve vilách na pláži i nad vodou, z nichž pro líbánky doporučujeme Romantic Residence.

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Televize, Internet, Klimatizace, Minibar, Telefon, Trezor
Aktivity:
Volejbal, Plavby lodí, Potápění, Adopce korálů, Squash, Fitness, Tenis, Jóga, Golf, Vodní sporty
Služby:
Komorník, Knihovna, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.