< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Velassaru Maldives *****

S-Guide

Vřelé přivítání s osvěžujícím nápojem je připraveno ve Velassaru Maldives v South Male Atoll 25 minut jízdy motorovým člunem z mezinárodního letiště na Male.

Resort si pro bílé pláže, moderní design vil a vynikající gastronomii oblíbily především páry. Hosté navíc v 5 hotelových restauracích mohou využívat několik stravovacích programů, jejichž součástí je také all inlcusive. Průzračná voda u břehů ostrova láká nejen k relaxaci, ale také šnorchlování a poznávání podmořského života, pro který jsou Maledivy vyhlášené.

Restaurace

Mezinárodní kuchyně je v resortu hlavní nabídkou restaurace Turquoise a Vela, pochoutky středomoří hosté naleznou v Etesian a japonské speciality jsou na menu v restauraci Teppanyaki. V plážové restauraci Sand si pochutnají milovníci pokrmů z grilu.

Z nápojových lístků si mohou hosté vybrat v Chill Bar nebo Fen Bar.

Tématická doporučení

Velassaru Maldives s bílými plážemi a příjemným prostředím si oblíbí páry toužící po relaxaci, i ti, kteří se na Maledivách chtějí věnovat sportovním aktivitám. 

Vybavení:
Trezor, Telefon, CD/ DVD Přehrávač, Internet, Klimatizace, Dokovací stanice pro iPod, Minibar, Televize, Žehlící prkno a žehlička, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Plaby lodí za delfíny, Rybolov, Bazén, Potápění, Tenis, Vodní sporty, Fitness, Plavby lodí při západu slunce, Plavby lodí za poznáváním podmořského světa, Jóga
Služby:
Lékař, Čistírna, Knihovna, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.