< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Vivanta By Taj *****

S-Guide

Resort leží na ostrově Hembadhu v atolu North Male téměř hodinu jízdy motorovým člunem z mezinárodního maledivského letiště.

Vivanta By Taj je obklopená korálovým útesem a tak jsou přilehlé vody oceánu skvělým místem pro šnorchlování. Na malebném ostrově mohou zejména páry vybírat z moderně zařízených vil na pláži a nad vodou. V rámci ubytování je pro hosty připraven program all inclusive, a to ve dvou hotelových restauracích a baru Reef.

Restaurace

Hlavní restaurace Latitude nabízí pokrmy moderní kuchyně s nabídkou převážně asijské kuchyně. V Open – The Grill si hosté mohou vybrat z chutných jídel připravených na grilu, na menu však nechybí ani sushi nebo pizza.

Koktejly a široký sortiment nápojů je součástí nabídky Reef Bar.

Tématická doporučení

Vivanta By Taj je další resort na Maledivách, který se spíše zaměřuje na páry. Maličký resort nabízí ubytování v moderně zařízených vilách a kvalitní služby. Zejména milovníci šnorchlování si zde přijdou na své. V soukromí vily je pro každého hosta připraveno klidné prostředí pro relaxaci, kterou zpestří procedury v lázních. 

Vybavení:
Televize, Minibar, Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Telefon, Klimatizace, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod
Aktivity:
Vodní sporty, Plavby lodí při západu slunce, Rybolov, Stolní tenis, Plavby lodí, Kulečník, Potápění, Volejbal, Piknik na opuštěném ostrově, Výlety na okolní ostrovy, Fitness
Služby:
Lázně, Hlídání dětí, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Knihovna, Čistírna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.