MarPatag Cruceros

Plavba lodí Marpatag přinese jedinečný zážitek všem cestovatelům, kteří touží poznat magická místa Argentiny zcela netradičně. Třídenní luxusní plavba Vás dopraví k místům národního parku Los Glaciares National Park a majestátným ledovcům Upsala, Spegazzini, Mayo a Perito Moreno, které patří k nejimpozantnějším přírodním místům světa. Během plavby mají cestovatelé možnost dozvědět se více o přírodě i historii od zkušených průvodců. Krásnou scenérii si všichni hosté na lodi mohou po celodenním poznávání užívat při relaxaci u palubního baru i v pohodlí svých kajut, z nichž největší komfort a výhled nabízí Grand Suite. Nalodění probíhá každé úterý a pátek. V ceně plavby je zahrnuta polopenze včetně nápojů, dále průvodci, vstupy do národních parků a transfery.

MarPatag Cruceros

 • Gastronomie

  Pro všechny cestující je v ceně plavby zahrnuta plná penze a nápoje alkoholické i nealkoholické podávané během snídaně, oběda a večeře. Na gurmánské pochoutky se mohou hosté těšit v restauraci Salón Turquesa. Salón Calafate na palubě slouží jako společenské místo, kde se hosté dělí o své denní zážitky, i jako bar s příjemným výhledem zejména ve večerních hodinách. 

 • Aktivity během plavby

  Během plavby navštívíte chráněný a druhý největší Národní park Los Glaciares v Argentině. Park nabízí nádhernou variaci lesů, jezer, hor, stepů a ledovců včetně známého ledovce Perito Moreno, který se neustále zvětšuje a v místě jeho konce doshauje šířky až 5 km, průměrná výška je 74 m nad hladinou jezera Lago Argentino a celková hloubka ledu je 170 metrů. Pohled na obrovskou masu ledu je opravdu úchvatný, v parku se mimo jiné vyskytuje dalších 200 pevninských ledovců. Pro svou jedinečnost se park zaspal v roce 1981 na seznam světového přírodního dědictví UNESCO.

 • Ubytování

  Na lodi je k dispozici ubytování v základních menších kabinkách, které jsou určené pro nenáročné cestovatele. Další možností jsou prostornější kajuty, které jsou umístěné v přední částí lodi a nabízí hezký výhled. Největší komfort pak nabízí luxusní kabiny s ložnicí a obývacím pokojem. 

 • Poloha

  Z letiště El Calafate do přístavu zabere transfer 30 minut jízdy automobilem, let z Buenos Aires trvá přibližně 3 hodiny.  

Zaujal vás MarPatag Cruceros?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Argentina