< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Constance Belle Mare Plage *****

S-Guide

Resort se nachází na severovýchodní straně ostrova Mauricius přibližně 50 minut jízdy z mezinárodního letiště.

Constance Belle Mare Plage na pobřeží Indického oceánu nabízí více, než jen relaxaci na krásné bílé pláži. Naprosté odloučení od stresu hosté naleznou v hotelových lázních, na dvou golfových hřištích a při sportovních aktivitách, kterých je v resortu nespočet. Ubytování v elegantních, moderních pokojích a vilách uvítají páry i rodiny s dětmi a milovníci gastronomie se mohou těšit na speciality nejen místní kuchyně.

Restaurace

La Citronelle je hlavní hotelová restaurace, kde jsou snídaně a večeře mezinárodní kuchyně podávány formou bufetu. Romantiku a chutě středomoří jsou podávány v La Spiaggia, zatímco v restauraci Deer Hunter si mohou hosté vybrat z tradičních specialit. Kulinářská a moderní evropská kuchyně s nádechem mauricijské tradice je hlavní nabídkou Blue Penny Café.
Lehké místní pokrmy a plody moře jsou hostům k výběru z menu restaurace Indigo Beach, saláty a pochoutky z grilu pak v La Kaze. Osvěžující nápoje, sandwiche a jiné pokrmy naleznou golfisté také u golfového hřiště v The Swing.

Osvěžující nápoje či oblíbené koktejly hosté naleznou v barech Cocktail Bar, La Spiaggia Bar, Deer Hunter Bar, Indigo Beach Bar, La Kaze Bar a The Swing Bar.

Tématická doporučení

Rodiny s dětmi naleznou v resortu skvělé zázemí. Ubytování mohou rodiny využít společně v propojených pokojích i vilách s bazénem. Nespočetné množství aktivit rodiče s dětmi uvítají pro společné chvíle i relaxaci. Od 4 do 11 let mohou děti navštívit dětský klub.

V resortu jsou dvě 18-ti jamková golfová hřiště, která mohou hosté během dovolené v Constance Belle Mare Plage navštívit. The Legend Golf Course je zasazen do původního přírodního prostředí a byl navržen jihoafrickým golfovým šampionem Hugh Baiocchim.
The Links Golf Course byl navržen Rodney Wrightem a Peter Allisem. Jeho součástí je driving range a putting & chipping green.

Vybavení:
Televize, Trezor, Telefon, Minibar, CD přehrávač, Klimatizace, Internet
Aktivity:
Volejbal, Potápění, Mini golf, Plavby lodí, Stolní tenis, Golf, Tenis, Jóga, Fitness, Petanque, Vodní sporty, Bazén, Jízdní kola, Rybolov
Služby:
Odletový salonek, Lety helikoptérou, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Dětský klub, Lázně, Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.