< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Constance Le Prince Maurice ******

S-Guide

Constance Le Prince Maurice je romantickým úkrytem pro páry stejně jako idylickým místem pro rodiny s dětmi. Harmonii klidu hosté naleznou v každém zákoutí resortu, ať už se jedná o odpočinek na pláži či v soukromí vil a suitů. K hotelu neodmyslitelně patří výtečná gastronomie nebo příjemné posezení ve vinném sklepě s širokou nabídkou vín celého světa.

Resort na severovýchodní straně ostrova Mauricius leží přibližně 50 minut jízdy z mezinárodního letiště.

Restaurace

L´Archipel nabízí hostům a-la-carte menu s pokrmy převážně místní kuchyně i tematické večeře formou bufetu. Plody moře a rybí speciality jsou hlavní nabídkou Le Barachois. Milovníci asijské kuchyně pak rádi zavítají do Asian Restaurant.

Oblíbené koktejly a jiné nápoje si mohou hosté dopřát v Laguna Bar, Lotus Lounge Bar a Barachois Floating Bar, zatímco Wine Cellar nabízí širokou selekci vín z celého světa.

Tématická doporučení

V sesterském resortu Constance Belle Mare jsou dvě 18-ti jamková golfová hřiště, která mohou hosté během dovolené v Constance Belle Mare Plage navštívit. The Legend Golf Course je zasazen do původního přírodního prostředí a byl navržen jihoafrickým golfovým šampionem Hugh Baiocchim. The Links Golf Course byl navržen Rodney Wrightem a Peter Allisem. Jeho součástí je driving range a putting & chipping green.

Krásné pláže, luxusní prostředí a romantika naprosto naplní očekávání párů, které hledají místo pro společnou relaxaci. Ať už se hosté rozhodnou pro odloučení od dění světa v lázních nebo při sportovních aktivitách, Le Prince Maurice se vřele o nezapomenutelné chvíle ve dvou postará.  

Le Prince Maurice je resort vhodný pro rodiny hledající klidné prostředí. Rodiče s dětmi se mohou společně věnovat relaxaci i sportovním aktivitám. Pro děti od 4 do 11 let je navíc denně připraven program v dětském klubu.  

Vybavení:
Internet, Apple Mac Mini, Trezor, Telefon, Televize, Klimatizace, Minibar
Aktivity:
Petanque, Fitness, Plavby lodí, Rybolov, Vodní sporty, Jízdní kola, Jóga, Tenis, Bazén, Potápění, Golf v okolí hotelu
Služby:
Lázně, Dětský klub, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Hlídání dětí, Čistírna, Odletový salonek, Lety helikoptérou

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.