< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Dinarobin Hotel Golf & Spa ******

S-Guide

Hotel leží na jihozápadním pobřeží ostrova v pozadí hory Le Morne Brabant necelou hodinu cesty automobilem z mezinárodního letiště.

Elegantní Dinarobin Hotel Golf & Spa uložený v tropických zahradách na pobřeží Indického oceánu je jedním z nejlepších resortů na Mauriciu. Klidnou atmosféru a romantické prostředí uvítají především páry, zázemí je zde také pro rodiny s dětmi. Gurmánské zážitky jsou hostům připravovány v hotelových restauracích a luxusní péče s relaxací je připravena v lázních Spa By Clarins. Na své si přijdou i vášniví golfisté, kteří mohou navštívit 18-ti jamkové golfové hřiště Paradis Golf Club.

Restaurace

V hlavní restauraci L´Harmonie si mohou hosté vybrat z pokrmů mezinárodní kuchyně, zatímco v Il Gusto mohou hosté ochutnat speciality Itálie. Milovníci mořských plodů a ryb rádi zavítají do Le Morne Plage a gurmánské zážitky jsou připravovány v Saveurs des iles. V plážové restauraci Le Kabanon jsou pak servírovány lehké chutné pokrmy a saláty.

Koktejly a nápoje jsou hlavní nabídkou Le Martello, Le Kabanon, La Pailotte a Le Mahogany, kde večery doprovází živá hudba.

Tématická doporučení

Tichý resort s vynikajícími službami je výborně zvoleným místem pro romantickou dovolenou a chvíle ve dvou. Relaxaci v tropickém prostředí si hosté mohou zpestřit návštěvou velmi kvalitních lázní, golfem, aktivitami v resortu nebo návštěvou sousedícího Paradis Hotel & Golf Club. Romantické chvíle hosté ocení i díky idylickému prostředí s horou Le Morne a téměř 7 km dlouhé písčité pláži, kde jsou příjemné procházky zejména při západu slunce. 

Pokročilí hráči i začátečníci mohou navštívit golfové hřiště přímo u sesterského resortu Paradis Hotel & Golf Club. Paradis Golf Club s 18-ti jamkovým hřištěm bylo navrženo golfovým hráčem Tony Johnstonem. Hosté mohou využít nejen golfových balíčků v Paradis Golf Clubu, ale i zvýhodněného fee na další golfová hřiště jako je například The Herigate Golf Club a Tamarina Golf Estate.
 

Vybavení:
Televize, Internet, Klimatizace, Telefon, Trezor, Žehlící prkno a žehlička, Minibar
Aktivity:
Jízdní kola, Step, Jóga, Vodní sporty, Tenis, Golf, Bazén, Motorové čluny, Petanque, Fotbal, Fitness, Volejbal, Potápění, Stolní tenis, Cvičení s balónem
Služby:
Dětský klub, Lety helikoptérou, Odletový salonek, Nepřetržitý shuttle do sousedního hotelu Paradis Hotel & Golf Club, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.