< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Heritage Awali *****

S-Guide

Tento resort leží na jihu Mauricia v Domaine de Bel Ombre přibližně 45 minut jízdy autem z mezinárodního letiště.

Heritage Awali Golf & Spa Resort má nádech africké kultury se hostům se dostává vřelého přijetí a kvalitního servisu. Rodiny s dětmi i páry zde naleznou zázemí pro společné chvíle, ať už na dlouhé písčité pláži nebo při aktivitách, které mimo jiné zahrnují také golf na 18-ti jamkovém hřišti Heritage Golf Club.

Pro hosty je připraveno stravování all inclusive a vynikající kuchyně v Heritage Awali i v restauracích sesterského sousedícího hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort.

Restaurace

Hlavní restaurace Balafon nabízí formou bufetu pokrmy mezinárodní kuchyně, které jsou také nabídkou a-la-carte v Infinity Blu. Speciality Indie jsou na menu v Zafarani a tradiční jídla z Afriky jsou společně s africkou show pro hosty připraveny v Boma. Pro lehká jídla mohou hosté zavítat do Amarfrooty. Nápoje jsou servírovány v barech Zenzibar a Infinity Blu Cocktail Bar.

Protože Heritage Awali leží u sesterského hotelu Heritage Le Telfair, mohou hosté ochutnat také speciality restaurací Gin´Ja, C Beach Club, Le Chateau De Bel Obmbre a Golf Club & Restaurant Bar.

Tématická doporučení

Rodiny s dětmi naleznou v resortu Heritage Awali skvělé zázemí, které navíc doplňuje stravovací program all inclusive. Pro děti až do 18 let je denně připravena zábava v dětském klubu a rodiče mohou relaxovat v lázních Seven Colors Spa. Ubytování je možné rezervovat v každé kategorii, pro větší pohodlí však doporučujeme propojené Deluxe Room Ocean View. 

Hotelové hřiště s PARem 72 se rozkládá na celkové ploše 205 akrů, má široké a mírně zvlněné fairwaye, které prochází plantáží cukrové třtiny. Hřiště je dostatečně technicky náročné, aby uspokojilo nároky hráčů s nízkým handicapem, ale zároveň je hratelné i pro rekreační golfisty. Na výběr je celkem pět různých odpališť, strategickou hru vyžaduje množství důmyslně umístněných překážek. Hráče mohou překvapit dvě řeky, které procházející fairwayemi na neočekávaných místech. Vzduch naplňuje vůně květů a dokonalý požitek ze hry umocní kontrast, který vytváří azurově modrá voda s lávovou půdou.

Vybavení:
Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon, Internet, Televize, Klimatizace, Trezor
Aktivity:
Stolní tenis, Vodní sporty, Lukostřelba, Procházky do přírody, Golf, Tai Chi, Jóga, Petanque, Tenis, Jízda na koni, Fotbal, Aerobik, Plavby lodí, Výlety na čtyřkolkách, Jízdní kola, Bazén, Badminton, Potápění, Stolní hry, Volejbal, Fitness
Služby:
Nepřetržitý shuttle do Domaine de Bel Ombre, Transfer helikoptérou, Hlídání dětí, Lázně, Čistírna, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lékař, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.