< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Heritage Le Telfair *****

S-Guide

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort se nachází na jižním pobřeží ostrova v Domaine de Bel Ombre 45 minut jízdy autem mezinárodního mauricijského letiště.

Resort pojmenovaný podle slavného přírodovědce, Charlese Telfair, okouzlí hosty svým šarmem a romantikou. Koloniální styl a exotické zahrady si oblíbí nejen hosté, kteří se chtějí přiblížit místní historii. Rodiny s dětmi i páry se mohou těšit na výtečnou gastronomii, stejně tak na aktivity zahrnující odpočinek i sport. Nadšeni pak budou zejména golfisté, neboť v rámci ubytování mohou hosté navštěvovat 18-ti jamkové golfové hřiště.

Restaurace

Annabella´s je hlavní hotelová restaurace, kde jsou snídaně a večeře servírovány formou bufetu, během dne mohou hosté vybírat z menu a-la-carte. V Gin´Ja jsou hlavní nabídkou speciality Asie, v Le Palmier lehké pokrmy včetně salátů a sandwichů a v C Beach Club převážně kuchyně středomoří. Le Chateau De Bel Obmbre představí gurmánům místní speciality, zatímco oblíbené nápoje a živá hudba jsou pro hosty připraveny v Cavendish Bar & Lounge. Na golfovém hřišti se mohou golfisté osvěžit v Golf Club & Restaurant Bar.  

Tématická doporučení

Heritage Le Telfair je rozlehlý resort, který nabízí hostům nesčetné množství aktivit včetně golfu nebo relaxace v lázních. Koloniální styl dodává resortu jisté kouzlo a romantické jsou pak zejména procházky zahradami ve večerních hodinách.  

Heritage Le Telfair vřele vítá rodiny s dětmi každého věku. Pro děti od 2 do 18 let jsou denně připraveny zábavné programy a v resortu je i množství aktivit, kterým se rodiče mohou společně s dětmi věnovat. Většina pokojů poskytuje ubytování i pro čtyřčlennou rodinu, pro větší pohodlí však doporučujeme rezervovat propojené pokoje. Ve vybraných restauracích je dokonce dostupné i dětské menu. 

Hotelové hřiště s PARem 72 se rozkládá na celkové ploše 205 akrů, má široké a mírně zvlněné fairwaye, které prochází plantáží cukrové třtiny. Hřiště je dostatečně technicky náročné, aby uspokojilo nároky hráčů s nízkým handicapem, ale zároveň je hratelné i pro rekreační golfisty. Na výběr je celkem pět různých odpališť, strategickou hru vyžaduje množství důmyslně umístněných překážek. Hráče mohou překvapit dvě řeky, které procházející fairwayemi na neočekávaných místech. Vzduch naplňuje vůně květů a dokonalý požitek ze hry umocní kontrast, který vytváří azurově modrá voda s lávovou půdou.

Vybavení:
Televize, Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Minibar, Telefon, Trezor, Internet
Aktivity:
Vodní sporty, Jízda na koni, Jóga, Bazén, Jízdní kola, Fitness, Badminton, Potápění, Lukostřelba, Petanque, Aerobik, Stolní hry, Stolní tenis, Tenis, Fotbal, Procházky do přírody, Výlety na čtyřkolkách, Tai Chi, Plavby lodí, Golf, Volejbal
Služby:
Transfer helikoptérou, Nepřetržitý shuttle do Domaine de Bel Ombre, Lázně, Dětský klub, Čistírna, Hlídání dětí, Lékař, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.