< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Heritage The Villas *****

S-Guide

Heritage Villas se nachází na jihu Mauricia přibližně 45 minut jízdy autem z mezinárodního letiště.

Více-ložnicové vily nabízí rodinám a skupinkám přátel skvělé zázemí pro společně strávený čas v soukromí. Vily s vlastním bazénem jsou moderně zařízeny a jejich součástí je také club cart, které hostům usnadní přístup do 5* resortů Heritage Awali a Heritage Le Telfair i pohyb na 18-ti jamkovém golfovém hřišti. V obou resortech mohou hosté využívat sportovních aktivit, lázní i restaurací.

Restaurace

Hosté mohou navštívit restaurace v Heritage Le Telfair, kde jsou v Annabella´s snídaně a večeře servírovány formou bufetu, během dne je pak nabídka menu a-la-carte. V Gin´Ja jsou hlavní nabídkou speciality Asie, v Le Palmier lehké pokrmy včetně salátů a sandwichů a v C Beach Club převážně kuchyně středomoří. Le Chateau De Bel Obmbre představí gurmánům místní speciality, zatímco oblíbené nápoje a živá hudba jsou pro hosty připraveny v Cavendish Bar & Lounge. Osvěžit se mohou na golfovém hřišti i golfisté v Golf Club & Restaurant Bar.

V Heritage Awali mohou hosté ubytovaní ve vilách vybírat z mezinárodní kuchyně v Balafon a v Infinity Blu. Speciality Indie jsou na menu v Zafarani a tradiční jídla z Afriky jsou společně s africkou show pro hosty připraveny v Boma. Pro lehká jídla mohou hosté zavítat do Amarfrooty. Nápoje jsou servírovány v barech Zenzibar a Infinity Blu Cocktail Bar.

Při ubytování ve vilách mohou hosté navíc využívat 20% slevy na jídlo a nápoje ve všech restauracích v Domaine de Bel Ombre.

Tématická doporučení

Hotelové hřiště s PARem 72 se rozkládá na celkové ploše 205 akrů, má široké a mírně zvlněné fairwaye, které prochází plantáží cukrové třtiny. Hřiště je dostatečně technicky náročné, aby uspokojilo nároky hráčů s nízkým handicapem, ale zároveň je hratelné i pro rekreační golfisty. Na výběr je celkem pět různých odpališť, strategickou hru vyžaduje množství důmyslně umístněných překážek. Hráče mohou překvapit dvě řeky, které procházející fairwayemi na neočekávaných místech. Vzduch naplňuje vůně květů a dokonalý požitek ze hry umocní kontrast, který vytváří azurově modrá voda s lávovou půdou.

Vily poskytují hostům naprosté soukromí a krásný výhled na okolní přírodu a Indický oceán. Ubytování ve vilách u golfového hřiště ocení především skupinky přátel.  

V Heritage Villas jsou připraveny vily ideální pro pobyt rodin s dětmi. Hosté mohou využívat služeb obou 5* resortů Heritage Awali a Heritage Le Telfair, proto je zde pro společný čas rodin s dětmi skvělé zázemí. Pro větší pohodlí je možné využívat za příplatek služby komorníka nebo kuchaře. 

Vybavení:
Club cart, Trezor, Internet, Telefon, Televize, Klimatizace
Aktivity:
Jóga, Bazén, Fotbal, Jízda na koni, Fitness, Petanque, Potápění, Výlety na čtyřkolkách, Volejbal, Vodní sporty, Tenis, Stolní tenis, Golf, Plavby lodí, Jízdní kola, Lukostřelba, Procházky do přírody, Badminton, Stolní hry
Služby:
Hlídání dětí, Čistírna, Komorník, Transfer helikoptérou, Kuchař, Lékař, Lázně, Dětský klub, Lázeňské procedury ve vile, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.