< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Lux* Belle Mare *****

S-Guide

Resort řetězce Lux* se nachází na východě ostrova Mauricius 50 minut jízdy autem z mezinárodního letiště.

U tyrkysových vod Indického oceánu nabízí Lux* Belle Mare skvělé podmínky pro sportovní aktivity ve vodě i relaxaci na dlouhé písčité pláži. Výtečnou kuchyni mohou hosté ochutnat ve 4 hotelových restauracích, kde je možné využít také pestrého stravovacího programu all inclusive. Moderní suity jsou ideální pro rodiny s dětmi i pro páry, větší soukromí se službou komorníka jsou však předností hotelových vil s bazénem.

Restaurace

Formou bufetu jsou v restauraci M.I.X.E servírovány snídaně a tematické večeře. Středomořská kuchyně je hlavní nabídkou Beach Rouge, zatímco chutné indické speciality jsou hlavní nabídkou v Amari By Vineet a čínská jídla v Duck Laundry.
Tradiční mauricijská atmosféra je připravena v Mari Kontan, odpolední čaj je na menu v The Tea House a čerstvou kávu si mohou hosté vychutnat v Café Lux*. Široký výběr koktejlů a jiných osvěžujících nápojů je nabídkou v K Bar.

Tématická doporučení

Lux* Belle Mare je rodinám velmi otevřený. Ubytování mohou hosté využít téměř ve všech kategoriích, přednostně však pro větší pohodlí doporučujeme Family Suite nebo vily. Společně se rodiče s dětmi mohou věnovat sportovním aktivitám i relaxaci, nechybí ani denně připravený program v dětském klubu pro děti od 3 do 11 let a ani pro starší ve věku 12 až 17 let.

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Telefon, Minibar, Klimatizace, Trezor, Televize
Aktivity:
Volejbal, Stolní tenis, Jóga, Potápění, Fitness, Tenis, Bazén, Tai Chi, Rybolov, Jízdní kola, Golf v okolí hotelu, Vodní sporty
Služby:
Lázně, Knihovna, Dětský klub, Čistírna, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.