< > Skrýt obsah

Lux* Grand Gaube *****

S-Guide

Resort Lux* Grand Gaube leží na severním pobřeží Mauricia poblíž vesnice Grand Gaube a pouhých 15 minut jízdy autem od živějšího prostředí Grand Baie. Z letiště zabere cesta automobilem 75 minut.

Tři pláže, klidné laguny a zahrady plné kokosových palem obklopují Lux* Grand Gaube, který pro své romantické chvíle vyhledávají především páry. Ani rodiny s dětmi zde však nepřijdou zkrátka, pro děti od 3 do 17 let je denně připravena zábava a pohodlné ubytování nabízí suity i vily. Lux* Grand Gaube prošel nedávnou rekonstrukcí a nabízí nyní zcela nový a svěží design.
V resortu se hosté mohou těšit na relaxaci, kterou zpestřují lázeňské procedury, nově rozšířené o tradiční čínskou péči Lux* Me Zhengliao. Pro zpestření večerů je v hotelu připravené kino a za zábavou mohou hosté vyrazit do Grand Baie, kde se nachází množství obchůdků a restaurací.

Restaurace

V hlavní restauraci Palm Court můžete sledovat kuchaře, jak připravuje pokrmy přímo před vašima očima, restaurace je zaměřena především na středomořskou a asijskou kuchyni. Beach Rounge je neformální plážová restaurace s výběrem a la carte. Restaurace Bodrum Blue nabízí pokrmy turecké kuchyně v kombinaci s panoramatickým výhledem na Indický oceán. V restauraci Inti objevíte prolínání chutí Peru a Argentiny, je zde také otevřená kuchyně a speciální cukrárna. Restaurace Banyan pak přináší pokrmy kreolské kuchyně a burgery. V místních barech si mimo jiné můžete dopřát i tradiční rum. Nechybí samozřejmě ani Café LUX* a zmrzlina ICI.
 

Tématická doporučení

Vybavení:
Minibar, Telefon, Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Televize, Trezor
Aktivity:
Volejbal, Petanque, Bazén, Potápění, Jízdní kola, Rybolov, Vodní sporty, Jóga, Stolní tenis, Kino pod širým nebem, Lety hydroplánem, Tenis, Posilovna
Služby:
Dětský klub, Čistírna, Helipad, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.