< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Přibližně hodinu jízdy autem z mezinárodního letiště je vzdálen Lux* Le Morne, který leží na jihozápadním pobřeží Mauricia.

U úpatí majestátní hory Le Morne Brabant je Lux* Le Morne s dlouhou písčitou pláží a křišťálovou vodou oceánu dokonalým místem romantiky. Útulné ubytování, vřelou pohostinnost a výhledy na moře při západu slunce jsou lákadlem nejen pro svatební cestu, ale i odpočinek od rušných dnů. Zázemí je v resortu také pro rodiny s dětmi, které ocení klidné prostředí. Gastronomie je k dispozici ve 3 hotelových restauracích, hosté navíc mohou pro svou dovolenou zvolit stravování formou all inclusive. V lázních Lux*Me je pro maximální odpočinek připravena řada procedur zahrnující i prvky čínské medicíny.

Restaurace

Snídaně a večeře formou bufetu společně s menu mauricijské kuchyně jsou hlavní nabídkou hotelové restaurace The Kitchen. Tematické večeře s výběrem a-la-carte a lehké obědy s odlišným každodenním menu hosté naleznou v The Beach. Thajské speciality jsou pak podávány v East.

Posezení u kávy si mohou hosté vychutnat v Café Lux* a oblíbené nápoje včetně koktejlů jsou připravovány v The Bar a ILOT & Oasis.

Tématická doporučení

Resort vřele doporučujeme pro romantickou dovolenou, líbánky či výročí svatby. Hosté ocení přívětivou pohostinnost, příjemné zařízení pokojů a romantickou atmosféru. Západy slunce a posezení v restauracích hotel čas od času také zpestří promítáním filmů pod širým nebem.

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Televize, Trezor, CD přehrávač, Klimatizace, Telefon, Internet, Minibar
Aktivity:
Rybolov, Potápění, Bazén, Stolní tenis, Fitness, Golf v okolí hotelu, Vodní sporty, Tenis, Jízdní kola, Volejbal
Služby:
Dětský klub, Lázně, Knihovna, Čistírna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.