< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Maradiva Villas Resort & Spa *****

S-Guide

Cesta z letiště na západní pobřeží ostrova Mauricius zabere necelou hodinu jízdy automobilem.

Maradiva Villas Resort & Spa je tichý resort s nádechem mauricijské kultury. V zahradách, na pláži a pohodlí vil s bazénem naleznou hosté místo pro ničím nerušený odpočinek. O pohodlí a každé přání párů i rodin s dětmi pečují ve vilách komorníci, zatímco v lázních se mohou hosté svěřit do rukou školených specialistů. Příležitost navštívit místní restaurace a bary mají hosté v nedaleko vzdáleném Flic en Flac.

Restaurace

Coast2Coast je hlavní hotelová restaurace s nabídkou celosvětové i mauricijské kuchyně. Romantická atmosféra, indické a asijské speciality jsou hlavní nabídkou Cilantro. Hosté mohou snídat, obědvat a večeřet v pohodlí své vily, lehké pokrmy jsou servírovány u bazénu a na pláži.

O servis a správné sestavení ingrediencí do koktejlů se starají barmani v Breakers bar.

Tématická doporučení

Maradiva Villas nabízí párům naprosté soukromí a tak je tento resort ideální pro hosty, kteří touží po nerušeném klidu. Uvolnění po dlouhé cestě a každodenních starostí páry naleznou v hotelových lázních, které vřele doporučujeme.  

Vybavení:
Minibar, Telefon, Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Trezor, Televize
Aktivity:
Petanque, Rybolov, Volejbal, Cyklistická dráha, Thai Box, Potápění, Golf v okolí hotelu, Fitness, Badminton, Fotbal, Vodní sporty, Jóga, Bazén, Běžecká dráha, Tenis, Plavby lodí při západu slunce
Služby:
Dětský klub, Lázně, Komorník, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Čistírna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.