< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

One & Only Le Saint Géran ******

S-Guide

Resort se nachází na východě ostrova Mauricius hodinu jízdy autem z mezinárodního letiště.

One & Only Le Saint Geran obklopený zahradami, kokosovými palmami a vodami Indického oceánu leží přímo na písčité pláži. S výhledem na moře si mohou příjemné prostředí pokojů v koloniálním stylu dopřát páry i rodiny s dětmi. Relaxaci hostům zpříjemní služby komorníka i vynikající gastronomie hotelových restaurací.

Restaurace

Hlavní hotelová restaurace La Terrasse nabízí pokrmy celosvětové kuchyně, indické speciality jsou na menu v Rasoi By Vineet a moderní kuchyni mohou hosté ochutnat v luxusní Prime. Pestrou selekci nápojů naleznou hosté v The Pool Bar a Golf Club Bar.

Tématická doporučení

Na bílých plážích hotelu si mohou páry dopřát naprostého odpočinku a luxusu, který zpestří procedury v lázních. Aktivnější hosté se mohou zcela zajisté věnovat sportu nebo poznávání ostrova. V La Saint Géran nechybí ani romantika, kterou hledají páry pro svatební cestu nebo pro ty, kteří touží po klidných společných chvílích.

Vybavení:
Minibar, Televize, CD/ DVD Přehrávač, Trezor, Klimatizace, Telefon, Internet
Aktivity:
Petanque, Fitness, Golf v okolí hotelu, Jóga, Pilates, Bazén, Tenis
Služby:
Dětský klub, Lázně, Komorník na zavolání, Vybalení osobních věcí při příjezdu, Sbalení osobních věcí při odjezdu, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Hlídání dětí, Odletový salonek, Čistírna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.