< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Paradis Hotel & Golf Club *****

S-Guide

Hotel leží na jihozápadním pobřeží ostrova v pozadí hory Le Morne Brabant necelou hodinu cesty automobilem z mezinárodního letiště.

Paradis Hotel & Golf Club s jednou z nejkrásnějších pláží Mauricia, tropickými zahradami a živou atmosférou nadchne milovníky aktivní dovolené. Resort nabízí nespočetné množství sportovního vyžití ve vodě i na souši, přičemž nedílnou součástí je 18-ti jamkové golfové hřiště. Rodiny s dětmi, páry i skupinky přátel mohou očekávat pohodlné ubytování v suitech a naprosté soukromí v luxusních hotelových vilách. Paradis se může pochlubit výtečnou gastronomií, bufetová restaurace Le Brabant připravuje tematické večery a hosté tak mají možnost ochutnat pokrmy z celého světa. Na své si přijdou i hosté, kteří si s oblibou dopřejí plody moře či francouzské speciality.

Restaurace

Pestrý výběr pokrmů formou bufetu pro snídaně a večeře společně s denní a-la-carte nabídkou mezinárodní kuchyně naleznou hosté v hlavní hotelové restauraci Le Brabant. Snídaně jsou také podávány v Blue Marlin, kde se servírují pokrmy z plodů moře a francouzské speciality. Italskou kuchyni naleznou hosté v La Palma a místní speciality jsou hlavní nabídkou La Ravanne.

Koktejly a oblíbené nápoje si mohou hosté dopřát v Blue Marlin bar nebo Paradis Bar poblíž Le Brabant, kde se koná ve večerních hodinách zábava při živé hudbě či jiných kulturních, tematických programech.

Tématická doporučení

Na hotelovém hřišti si golfisté užijí  výhled na stále zelenou vegetaci kontrastující s azurově modrým oceánem. Nádherné osmnáctijamkové hřiště s délkou 5899 metrů leží mezi pohořím Le Morne a jednou z nejhezčích lagun na ostrově. Unikátem je zdejší golfová výuková akademie, která se koná dvakrát týdně. Při této výuce využívají zdejší profesionálové tu nejmodernější techniku k analýze švihu a jeho vylepšení. Golfové akademie se zdarma konají dvakrát týdně a je možnost zaplatit si také privátní hodiny.

V resortu se rodiny s dětmi mohou těšit na vřelé přijetí, široký výběr aktivit i krásnou dlouhou písčitou pláž. Pro děti od 3 do 12 let je v resortu denně připravena zábava v dětském klubu. Společné ubytování mohou rodiny využít v propojených pokojích, rodinných suitách nebo ve vilách. Denně je v resortu připravena i večerní zábava a tak rodiče mohou využít rovněž služby hlídání.

Vybavení:
Minibar, Telefon, Trezor, Klimatizace, Televize, Internet
Aktivity:
Bazén, Procházky do přírody, Plavby lodí, Jóga, Motorové čluny, Vodní sporty, Cvičení s balónem, Kruhové tréninky, Stolní tenis, Potápění, Spinning, Tenis, Fotbal, Volejbal, Golf, Jízdní kola, Step, Petanque, Fitness
Služby:
Hlídání dětí, Zábavné večerní programy, Nepřetržitý shuttle do sousedního hotelu Dinarobin Hotel Golf & Spa, Dětský klub, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Odletový salonek, Helipad

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.