< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Shangri La´s Le Touessrok *****

S-Guide

Elegantní hotel Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa, který je hostům znám pod jménem Le Touessrok, prošel v roce 2015 kompletní rekonstrukcí. V minulosti několikrát oceněný hotel je tak v novém stylu otevřen párům vyhledávajícím romantiku i rodinám s dětmi, které cestují za relaxací či aktivní dovolenou. Luxusních služeb a vřelé péče se hostům dostává na každém místě resortu a nedílnou součástí je také výtečná gastronomie s místními i světovými specialitami.
Na ostrovech Frangipani, Ile aux Cerfs a Ilot Mangénie se rozkládají nejen písčité pláže, ale také ideální místa pro aktivity, mezi které kromě vodních sportů patří i 18ti jamkové golfové hřiště.

Resort leží na východním pobřeží ostrova Mauricius přibližně 40 minut jízdy autem z mezinárodního letiště. 

Restaurace

Snídaně formou bufetu, mezinárodní pokrmy a každý večer živou hudbu hosté naleznout v Republik Beach Club & Grill. V restauraci Le Bazar se míchají chutě celého světa a Asie. Safran si oblíbí hosté preferující indickou kuchyni a japonské speciality jsou pak na menu restaurace Kushi.

Sega Bar si hosté oblíbí pro jedinečnou atmosféru a živou hudbu jazz a blues. 

Tématická doporučení

Hosté, kteří plánují dovolenou ve dvou, se mohou těšit na romantiku, relaxaci i zázemí sportovního vyžití nejen na souši, ale i ve vodě. Dokonalé uvolnění páry určitě naleznou na plážích a v lázních. 

Téměř všechny kategorie umožňují společné ubytování rodin s dětmi. Rodiče mohou využít služby hlídání a pro děti od 4 až do 17 let je denně v resortu připraven zábavný program. Společné chvíle mohou rodiny trávit na pláži a při aktivitách, kterých je v resortu nespočetné množství. 

Vybavení:
Telefon, Trezor, Minibar, Klimatizace, Internet, Zařízení na přípravu kávy, Televize
Aktivity:
Golf, Tenis, Jóga, Petanque, Vodní sporty, Rybolov, Fitness, Potápění, Aktivity pro děti, Jízdní kola, Bazén, Lukostřelba, Jogging
Služby:
Dětský klub, Hlídání dětí, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.