< > Skrýt obsah

The St.Regis Mauritius Resort *****

S-Guide

Proslulý The St. Regis Mauritius právem patří mezi jeden z nejlepších resortů na Mauriciu. Je vhodným místem pro aktivní dovolenou v páru nebo pro nerušený odpočinek s rodinou a přáteli.

Tento luxusní resort nabízí stylové ubytování v prostorných pokojích, suitech i vile a servis je zde na špičkové úrovni s důrazem na každý detail. Většina pokojů se nachází v bezprostřední blízkosti pláže a poskytují krásný výhled na oceán. K jejich komfortu přispívá diskrétní služba komorníka.
Kromě tropických přírodních krás si hosté v hotelu The St. Regis Mauritius mohou vychutnat řadu nezapomenutelných zážitků. Součástí resortu je exklizivní SPA Iridium a fitness  klub. Resort se pyšní nádhernou pláží, hosté zde najdou vynikající podmínky pro koupáním a šnorchlování. Milovnící dobrého jídla jistě ocení zdejší gastronomii té nejvyšší úrovně.
Resort navíc poskytuje špičkové zázemí a vybavení pro pořádání meetingů a svateb. The St. Regis Mauritius leží na jihozápadní straně ostrova, pod vrcholem hory Le Morne. Cesta z mezinárodního letiště sem trvá zhruba 1 hodinu.

Restaurace

Kulinářské zážitky  si mohou hosté vychutnat v La Manoir Dining Room. Podávají se zde pokrmy inspirované francouzskou či tradiční mauricijskou kuchyní, nechybí tu ani asijská a exotická jídla. Plážová restaurace The Boathouse Bar&Grill se zaměřuje zejména na mořské plody. Především ve večerních hodinách je zde velmi elegantní a romantická atmosféra. Pro milovníky asijské kuchyně je k dispozici restaurace Floating Market. Hosté toužící po nezapomenutelném kulinářském zážitku by měli zavítat do restaurace Atsubo, kde si v klidné atmosféře dopřejí do detailu propracované pokrmy z mořských plodů, masa a zeleniny. Chutě tradiční indické kuchyně nabízí restaurace Simply India. Koloniální atmosféru v The 1904 Baru umocňuje večerní vystoupení jazzových umělců či pianisty. Je to společenské centrum pro setkání u sklenky vína nebo koktejlu. Nároční hosté, kteří si chtějí užít maximální zážitek a speciálně připravené pokrmy od šéfkuchaře podle jejich vkusu a preferencí mohou stolovat v privátní atmosféře uzavřené společnosti.

Tématická doporučení

Vybavení:
Klimatizace, Telefon, Internet, Minibar, Televize
Aktivity:
Kajaky, Šnorchlování , Kulečník, Pěší turistika, Rybolov, Plážový volejbal, Tenis, Potápění, Bazén, Výlety do národních parků, Trekking, Fitness, Expedice a výlety do přírody a na historická místa
Služby:
Dětský klub, Komorník, Lázně, Kino, Knihovna, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.