< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Trou Aux Biches *****

S-Guide

Resort leží na severu ostrova Mauricius pouhých 8 km od Grand Baie a 20 km od hlavního města Port Luis. Transfer automobilem z letiště zabere přes hodinu jízdy.

V Trou Aux Biches naleznou své místo rodiny s dětmi i zamilované páry. Na písčité pláži a v tropických zahradách s nádechem místní kultury se hosté mohou věnovat odpočinku i všestranným aktivitám. Děti každého věku uvítají každodenní zábavu připravenou v dětském klubu a gurmánské zážitky jsou připraveny pro hosty v šesti hotelových restauracích.

Restaurace

Mezinárodní kuchyně je formou bufetu nabízena v L´Oasis, kde jednou týdně probíhá tematická mauricijská noc, a na menu a-la-carte restaurace La Caravelle. Blue Ginger uvítají milovníci thajské kuchyně a indické speciality jsou hlavní nabídkou Mahiya. Lehké pokrmy a-la-carte servíruje Le Deck a italská Il Corallo.

Oblíbené nápoje a koktejly si hosté mohou dopřát v L´Oasis Bar a La Caravelle.

Tématická doporučení

Resort s rozmanitou nabídkou aktivit, restaurací a živou atmosférou je výbornou volbou pro rodiny s dětmi. Pohodlné ubytování naleznou rodiny v suitách i vilách. Děti od 3 až do 17 let se mohou účastnit denních programů v „kids“ i „teens“ klubu. Pro svou lokalitu mohou rodiny snadno navštívit Grand Baie, Port Luis nebo jiná místa ostrova. 

Vybavení:
Klimatizace, Trezor, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Minibar, Televize, Internet
Aktivity:
Potápění, Plavby lodí, Volejbal, Vodní sporty, Petanque, Aerobik, Tenis, Step, Spinning, Bazén, Stolní tenis, Jízdní kola, Fitness
Služby:
Dětský klub, Lázně, Klub pro teenagery, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Odletový salonek, Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.