Nové luxusní resorty na Maledivách

Znáte to, plánujete cestu do exotiky, ale vybrat si to nejlepší místo pro vaši dovolenou na Maledivách není vůbec snadné. Resorty se navíc často předhání službami, kvalitou pláží i tím, odkud budete mít zaručeně tu nejlepší fotku na vašem Instagramu. Maledivy pravidelně navštěvujeme, ověřujeme novinky v destinaci a výběr vám tak zaručeně usnadníme. Ze všech nově otevřených resortů na Maledivách v roce 2019, jsme jich vybrali sedm kde najdete podle nás vše, co pro svou dovolenou zkrátka potřebujete.

Nové luxusní resorty na Maledivách

 • Emerald Maldives Resort & Spa

  Tento nový all inclusive resort s italskými kořeny byl otevřen v červnu 2019. Moderní design společně s přírodními materiály a maledivskými prvky vytváří přirozenou atmosféru a neformální eleganci, která nabízí idylické prostředí pro dokonalý pobyt a relaxaci. Součástí každé vily, ať už nad vodou či na pláži, jsou jízdí kola a služba komorníka. Ten zajistí vše potřebné pro vaše pohodlí a bezstarostný pobyt. Emerald Maldives vyniká také v gastromii. Nezapomenutelný kulinářský zážitek zde nabízí celkem 5 restaurací, dopřát si zde ale můžete i kávu při východu slunce nebo koktejl při západu slunce za doprovodu příjemné hudby. Nadšeni zde budou milovníci šnorchlování, kteří mohou obdivovat bohatství Indického oceánu v těsné blízkosti ostrova. Pokud primárně cestujete za touto aktivitou, bude pro vás nejvhodnější nadvodní vila s přímým vstupem do oceánu. Pro maximální odpočinek na ostrově můžete využít SPA v balijském a thajském stylu, dále se můžete těšit na dva tenisové kurty, moderní fitness a vodní sporty včetně potápění. Resort je perfektní nejen pro páry, ale i rodiny s dětmi. K dispozici je zde totiž jeden z největších dětských klubů na Maledivách se spoustou denní zábavy. Emerald jsme osobně navštívili a pro jeho služby i velmi příjemné prostředí můžeme pro vaši dovolenou vřele doporučit.

 • Varu by Atmosphere

  Varu je jedním z nejnovějších projektů luxusních hotelů Atmosphere. V krásných vilách hrají hlavní roli především kvalitní přírodní materiály. Tmavé dřevo v kombinaci s ležérními barvami dodává dojmu domova a tepla. Pobyt zde si užijí především zamilované páry, pro které jsou nachystány speciální aktivity. Můžete si užít romantickou večeři na pláži při svíčká a šumotu moře. Nadchne vás také večerní koupání při neodolatelném západu slunce. Pokud vyrazíte na dovolenou s dětmi, můžete se spolehnout, že se zde nikdo z vás nebude nudit. Zatímco vy budete relaxovat v poklidném wellness nebo sportovat na tenisovém kurtu, vaše děti si užijí dostatek pozdvižení v dětské klubu. Spolehnout se můžete také na gourmet zážitky v podobě hotového umění na talíři. Na ostrově naleznete čtyři restaurace, v kterých ochutnáte místní kuchyni, lahodné pokrmy z ryb a mořských plodů nebo tradiční jídla z grillu.

 • Baglioni Resort Maldives

  Nově otevřený je také od roku 2019 Baglioni Maldives. Resort jedinečného řetězce Baglioni je postaven v elegantním stylu s moderně vybavenými vilami. Zatímco nadvodní vily nabízí soukromí a krásný výhled na oceán, v plážových vilách si užijete kouzlo tropické přírody mezi kokosovými palmami i přímý vstup na pláž. Luxus s italskou elegancí doplňuje osobitý servis a gurmánských zážitků se vám dostane ve čtyřech restaurací se specialitami inspirovanými Itálií a Japonskem. Baglioni Resort Maldives je dokonalým spotem pro pro šnorchlování, které je snadno dostupné přímo u ostrova. Svou dovolenou si můžete navíc zpestřit výlety lodí při západu slunce nebo noční vyjížďkou s pozorováním hvězd. Z osobní zkušenosti resort doporučujeme primárně milovníkům podmořského života a všem, které potěší italská pohostinnost.

 • PULLMAN MALDIVES MAAMUTAA

  Sněhobílé pláže, průzračné tyrkysové laguny a bujná vegetace prorůstající celý ostrov. Takový je krásný resort Pullman, nacházející se na malém ostrově v atolu Gaafu Alifu. Své hosty si získal především díky svému jedinečnému designu, který nádherně spolupracuje s okolní přírodou. Užijete si zde nezaměnitelné večeře podáváné při poslechu cvrlikajících exotických ptáků a šumotu oceánu. Vily jsou vhodné jak pro romantické pobyty v páru, tak pro rodinné dovolené a to především díky svému prostornému interiéru. Naprostým unikátem je vila s podvodní ložnicí. Zažijete v ní zcela autentický zážitek, kdy vám k vašemu klidnému spánku bude dělat společnost tajuplný podvodní svět. V průběhu dne můžete podvodní krásy poznat na vlastní kůži. Při potápění a šnorchlování spatříte nádherné korálové útesy a pestrobarevné ryby. Pokud raději zůstáváte nohama na zemi, budete se moci vydat na kouzelnou procházku po ostrově. V jeho centru naleznete sladkovodní jezero, jediné svého druhu na celých Maledivách. Za vhod přijde také projížďka na kolech nebo plavba lodí za delfíny při západu slunce.

 • LUX* North Male Atoll

  LUX* North Male Atoll představuje zcela novou úroveň luxusu. Co to znamená? Ve srovnání s jinými resorty na Maledivách zde totiž k ubytování mohou hosté využít pouze residence. Ty jsou postaveny ve velmi originálním singapurském designu s dostatečnou mírou komfortu a soukromí, kterou ocení i ti nejnáročnější hosté. Každá residence má navíc k dispozici soukromý bazén a střešní terasu s nádherným panoramatickým výhledem na Indický oceán. Opomenout nemůžeme ani gourmet speciality kreativní mezinárodní kuchyně nebo vynikající domácí zmrzlinu. Na ostrově nechybí dva bazény, SPA, sportovní vyžití včetně tenisu, plážového volejbalu i adrenalinových aktivit nebo potápění. Pro ty nejmenší tu čeká každodenní program v dětském klubu. LUX* North Male Atoll je součástí řetězce resortů LUX*, které můžeme doporučit pro jejich skvělý standard služeb, originální koncept a hravost, která potěší nejen děti, ale i dospělé.

 • The Nautilus

  Při pobytu ve vilách resortu The Nautilus pocítíte opravdovou exotiku. Interiér je propracovaný do posledního detailu a doplňky pestrých přírodních barev vytvářejí prostředí, z něhož se vám nebude chtít odcházet. Na výběr jsou opět plážové vily neb vily nad průzračnou lagunou. V obou případech v nich naleznete dostatečné soukromí, naprostý komfort a soukromý bazén. K vašemu plnému pohodlí vám bude v průběhu celého pobytu k dispozici soukromý komorník, který se postará o každé vaše přání. Ať už vyrazíte za dovolenou plnou odpočinku nebo za potápěním, věřte, že zde si přijde na své každý. Umístění resortu je zcela lukrativní. Nachází se přímo v biosférické rezervaci zařazené na seznam UNESCO. Díky tomu se můžete spolehnout na ideální prostředí pro zkoumání podvodního světa. Kromě potápění si budete moci také vyzkoušet windsurfing, plavbu na katamaránu a mnoho dalšího. Po vydatném dnu oceníte blahodárné procedury v krásných láznich a lahodnou večeři v jedné ze čtyř stylových restaurací.

 • intercontinental maamunagau

  Dalším řetězcem luxusních hotelů je InterContinental. Pod jeho jménem vznikl na Maledivách nový kouzelný resort nabízející opravdové pohodlí a skvělý servis. Elegantní vily a residence jsou rozmístěny na pobřeží a zasahují až nad tyrkysovou lagunu. Naleznete v nich nejkvalitnější materiály, skvělý design a dostatek soukromí. Svou velikostí jsou vhodné pro rodinné dovolené s dětmi, zároveň však slibují dostatek zázemí pro romantické pobyty ve dvou. Velkým lákadlem tohoto resortu je nádherné Spa, v kterém si budete moci dopřát procedury blahodárné  nejen pro vaše tělo, ale především mysl. Chuťové pohárky budou plesat radostí po návštěvě jedné ze šesti restaurací. Můžete se spolehnout na skvělé gourmet pokrmy, ale také lehkou kuchyni vhodnou pro děti. Všechny restaurace se honosí opravdu krásným designem, který se společně s romantickým výhledem na západ slunce postará o nezaměnitelný zážitek.

3 nové luxusní resorty na Maledivách

Pokud vás některý z resortů na Maledivách zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka