< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Al Baleed Resort Salalah By Anantara *****

S-Guide

Kouzelný resort řetězce Anantara je prvním v Salalah, který nabízí ubytování v pokojích i vilách s vlastním bazénem. Přímo na privátní pláži si tak dokonalou dovolenou v Ománu užijí páry i rodiny s dětmi.

V Al Baleed Resort By Anantara najdou hosté příjemné zázemí v zahradách, u infinity bazénu , na 250 m dlouhé písčité pláži i v hotelovém SPA s unikátními kadidlovými relaxačními rituály. Pro ty, kdo rádi vyrazí za zážitky a historií, jsou v blízkém okolí snadno dostupné archeologické ruiny, které patří do světového dědictví UNESCO, dále procházky přírodou, safari, výlet do pouště, rybaření a další aktivity.

Resort se nachází na jihu Ománu pouhých 15 minut jízdy autem z mezinárodního letiště v Salalah.

Restaurace

Hlavní restaurace Sakalan nabízí během celého dne pokrmy formou bufetu i a-la-carte. Hosté si tak mohou vybrat z jídel inspirovaných místní i světovou kuchyní. Na pláži a u bazénu jsou v restauraci Al Mina připraveny lehká jídla ze středomoří. Milovníky specialit z Číny, Thajska a Vietnamu nadchne asijská restaurace Mekong.

V resortu pak nechybí Dine By Design, kdy mohou hosté své milované překvapit privátní večeří na vybraných originálních místech nebo Spice Spoon Cooking School, kde se za vedení kuchaře hosté naučí správné kombinaci chutí thajských a arabských jídel. 

Vybavení:
Trezor, Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Televize, Minibar, Internet, Telefon
Aktivity:
Kino pod širým nebem, Tenis, Badminton, Rybolov, Plavby lodí při západu slunce, Plaby lodí za delfíny, Šnorchlování , Fitness, Potápění
Služby:
Spa, Klub pro teenagery, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.