< > Skrýt obsah

Alila Jabal Akhdar *****

S-Guide

Alila Jabal Akhdar se nachází v nadmořské výšce 2 000 metrů s fascinujícím výhledem na okolní útesy a hory. Tento originální resort je perfektním místem pro objevování nádherné drsné a nedotčené krajiny. Hosté v tomto luxusním resortu najdou skutečně klidné místo pro odpočinek, komfort i nadstandardní služby. Okolí nabízí k vidění nespočet starých pevností, hradů, mešit a památek UNESCO, nadšení zde proto budou zejména milovníci historie, přírody a zážitkových aktivit.

Alila Jabal Akhdar je inspirován starověkou pevností. Kombinací tradiční ománské stavební techniky využívající místní kameny a moderní architektury tak vytváří jedinečné relaxační prostředí. Resort si zachovává originální výraz, je zařízen v minimalistickém stylu s teplými barvami, které odrážejí etnický vliv v regionu. Interiéry zdobí autentické ománské prvky, měděné ozdoby a ručně vyráběná keramika z Bahla, pro kterou se město proslavilo.

Alila Jabal Akhdar je vzdálen zhruba 2,5 hodiny jízdy z mezinárodního letiště v Muscatu a méně než hodinu cesty z Nizwy, jednoho z nejstarších měst Ománu.

Restaurace

Restaurace Juniper je otevřena pro hosty po celý den od snídaně až do večeře. Z restaurace je nádherný výhled na okolní krajinu a mezinárodní menu je inspirované arabskou kuchyní. V Rose Lounge se můžete osvěžit lehkým pokrmy i nápoji.

Tématická doporučení

Vybavení:
Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Minibar, Klimatizace, Telefon, Televize
Aktivity:
Pěší turistika, Fitness, Bazén, Jízdní kola
Služby:
Knihovna, Čistírna, Lázně, Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.