< > Skrýt obsah

Kempinski Hotel Muscat *****

S-Guide

Poměrně nově otevřený Kempinski Hotel Muscat je bezkonkurenčním luxusním plážovým resortem přímo v srdci Maskatu, v moderní části Al Mouj. Resort nabízí více než 6 km ohromujícího pobřeží u Arabského moře a je vzdálený pouze 10 minut jízdy od mezinárodního letiště. Kempinski Muscat je ideálním místem jak pro relaxační dovolenou u moře, kterou mohou hosté spojit s objevováním města a přírodních i kulturních krás Ománu.

Resort nabízí 310 pohodlných pokojů navržených s důrazem na detail. Tento styl se drží i v deseti vynikajících barech a restauracích, z nichž každá nabízí mimořádný kulinářský zážitek navržen týmem hvězdných kuchařů. Každá část hotelu je elegantním prostorem, kde se o hosty postará špičkově vyškolený personál. Relax si hosté mohou dopřát v rozsáhlém SPA, pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský klub nebo bowlingové centrum. Při západu slunce si se skleničkou v ruce vychutnáte pohled na Ománský záliv a nasajete energii arabského podnebí.

Restaurace

Resort Kempinski nabízí 4 vysoce kvalitní restaurace. V The Kitchen si hosté mohou pochutnat na levantské a evropské kuchyni a díky otevřenému prostoru se na přípravu jídel i podívat. Milovníci thajského jídla by měli určitě zamířit do restaurace Soi Soi, výraznou indickou chuť Vám nabídne restaurace Bukhara. Lehčí občerstvení s šálkem dobré kávy najdeme v Café One. V resortu najdeme další zařízení jako bary, čajovnu nebo bowling a rozsáhlé zázemí poskytne příjemnou atmosféru každému klientovi.  

Vybavení:
Televize, Minibar, Telefon, Klimatizace
Aktivity:
Trekking, Bazén, Bowling, Potápění, Tenis, Vodní sporty
Služby:
Spa, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.