< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Shangri-La´s Barr Al Jissah *****

S-Guide

Shangri-La´s Barr Al Jissah Resort & Spa leží necelých 15 minut jízdy od města Muscat a cesta z mezinárodního letiště do hotelu zabere přibližně 35 minut. Tři části tohoto 5* hotelu jsou skvělým místem pro rodiny i páry cestující za relaxací.

V části Al Waha je největší vyžití připraveno pro děti, proto tuto oázu zábavy doporučujeme především rodinám, kde si na své přijdou děti každého věku.
V Al Bandar budou spokojeni ti, kdo cestují služebně a méně nároční hosté, kteří se během dovolené rádi věnují sportu na pláži i ve fitness.
Párům doporučujeme ubytování v luxusních pokojích Al Husn. Děti do 16 let zde nejsou akceptovány, a tak si hosté mohou v tichosti dopřát nerušený odpočinek na pláži i u bazénu, odpolední čaj či koktejly, které jsou základním standardem při ubytování v každé kategorii pokojů v Al Husn.

Kromě aktivit v hotelu si mohou hosté naplánovat výlet na zajímavá místa Ománu, nebo zdarma využít hotelovou dopravu do centra Muscatu.  

Restaurace

Delikátní pokrmy, lehké občerstvení i pizza jsou v hotelu denně připravovány z čerstvých surovin. Hosté mohou v hotelu vybírat až z 21 restaurací se specialitami z celého světa včetně evropské, asijské i místní kuchyně. Zmínit můžeme například restauraci marockou Shahrazad, libanonskou Fairouz, italskou Capri Court nebo „fine dining“ v Sultanah

Tématická doporučení

V hotelu budou spokojeny páry, které cestují za relaxací i aktivitami. V části Al Husn se nachází nejprostornější a nejluxusnější pokoje a děti jsou zde akceptovány až od 16 let. Pro hosty je tak zajištěn naprostý klid pro odpočinek a ve večerních hodinách se mohou těšit i na romantické prostředí. 

Hotel je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Téměř všechny kategorie umožňují společné ubytování pro čtyřčlenné rodiny a dostupné jsou i rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi pro rodiče a děti. Rodiny s dětmi jsou v Shagri La vřele vítány. Největší vyžití, dětské bazény a zábava pro nejmenší členy rodiny je připravena především v části Al Waha a Al Bandar. 

Vybavení:
Internet, Trezor, Klimatizace, Televize, Minibar, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Volejbal, Vodní sporty, Potápění, Bazén, Fitness, Tenis, Bazén pro děti, Aktivity pro děti, Plavby lodí
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Knihovna, Hotelová doprava pro hosty do centra Muscatu, Lázně, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.