< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Six Senses Zighy Bay *****

S-Guide

Resort leží na pláži Musandamského poloostrova přibližně 2 hodiny jízdy autem z mezinárodního letiště Dubai International Airport.

Autentické prostředí Six Senses Zighy Bay s horami na straně jedné a bílou písčitou pláží na straně druhé je neobyčejným místem pro dovolenou v Ománu. Hosté se mohou těšit na relaxaci v soukromí vil, bílou písčitou pláž i netradiční zážitky, jakými jsou vyjížďky do přírodou vytvořených fjordů, paragliding nebo večeře v Senses On The Edge s výhledy, které téměř vezmou dech.

Restaurace

Ve Spice Market mohou hosté ochutnat tradiční arabská jídla a beduínské speciality v Shua Shack. Mezinárodní kuchyně je nabídkou Summer House a úchvatné výhledy s fine dining jsou výhradní nabídkou Sense On The Edge.

Oblíbené nápoje, čerstvé džusy i koktejly jsou hostům připraveny v Zighy Bar, zatímco milovníci vína mohou zavítat do Wine Cellar, kde se pravidelně pořádají i degustace vína.

Tématická doporučení

Vybavení:
Klimatizace, Minibar, Telefon, Televize, Internet, Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, CD/ DVD Přehrávač
Aktivity:
Potápění, Návštěva Zighy Souk a Oman Market, Horská kola, Fitness, Tenis, Pěší turistika, Plavby lodí do fjordů, Volejbal, Aktivity pro teenagery, Plavby lodí při západu slunce, Aktivity pro děti, Lukostřelba, Lezení po skalách, Vodní sporty, Bazén, Paragliding
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Komorník na zavolání

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.