< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

The Chedi Muscat *****

S-Guide

Resort se nachází na písčité pláži 15 minut jízdy z mezinárodního letiště Muscat International Airport. Elegantní The Chedi Muscat s nádechem místní tradice je pro svou polohu vyhledáván pro krátké obchodní návštěvy i dovolené.
Nejen na pláži, ale také ve svěžích zahradách, wellness a lázních si mohou hosté dopřát klidné relaxace. Chutě gurmánů zajisté uspokojí nabídka restaurací s místními specialitami i s „fine dining“.

Restaurace

V restauraci The Beach Restaurant se hosté mohou těšit na pokrmy z ryb a plodů moře. Speciality asijské kuchyně jsou podávány v The Serai Pool Cabana a středomořská jídla v The Chedi Pool Cabana. Tradiční atmosféra je součástí restaurace The Arabian Courtyard a milovníci „fine dining“ mohou zavítat do The Restaurant.

Lehké pokrmy japonských chutí jsou nabídkou The Long Pool Cabana společně s osvěžujícími nápoji, které si hosté mohou dopřát také v The Lobby Lounge a The Shisha Lounge.

Tématická doporučení

The Chedi Muscat ocení páry, které hledají pro dovolenou klidné a elegantní prostředí. Relaxaci na pláži zde mohou hosté kombinovat s návštěvou města Muscat nebo exkurzemi do nepoznaných míst Ománu. 

Vybavení:
Trezor, Klimatizace, Minibar, Televize, Dokovací stanice pro iPod, Internet, Telefon, Ovoce , Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Tenis, Fitness, Bazén
Služby:
Čištění obuvi, Lázně, Čistírna, Lékař

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.