Papaya Playa Project

 • Mexiko
 • od 10 000 Kč / 2 osoby / noc

Jedinečný butikový hotel Papaya Playa vás nadchne svým okouzlujícím designem. Je zasazeným do divokých lesů ležících u okouzlující písečné pláže. Budete si tak moci užít ničím nerušený klid, kde vám bude dělat kulisu pouze panenská příroda a šum moře. V apartmá a pokojích si budete připadat jako v exotických chýších. Věřte, že zde naleznete klid a mír pro vaši duši i tělo. Útulné terasy s pohodlnými hamaky přímo vybízejí ke chvílím stráveným s příjemnou knihou nebo přáteli. V soukromém bazénu se budete moci osvěžit a následně vyrazit na nedalekou pláž. Celý resort je svou dispozicí vhodný jak pro pobyty skupin přátel, tak pro rodinné dovolené s dětmi.

Papaya Playa Project

 • Gastronomie

  Celý projekt Papaya Playa si potrpí na ekologii a udržitelnosti. Tomu je přizpůsobena i místní kuchyně. Můžete se těšit na lahodné pokrmy z nejkvalitnějších ingrediencí. V plážové restauraci Cocodrilo si pochutnáte na vynikajících jídlech inspirovaných májskou kulturou. Navíc si zde budete moci vychutnat lahodné kokteily na pohodlných lenoškách u bazénu. Restaurace PPP nabízí nepřeberné množství vynikajících pokrmů založených na májských a mexických recepturách. Nachází se u pláže a je strukturována do útulných koutů, v kterých si budete moci na svých pokrmech pochutnat v soukromí. V nabídce restaurace je také široká sbírka nejleších světových i místních vín. 

 • Aktivity v resortu

  Pobyt v Papaya Playa vám přinese vnitřní klid a mír. V obklopení kouzelné přírody se zde budete moci zúčastnit ozdravných aktivit. Vyškolený personál pro vás denně povede jógové hodiny, hodiny tance nebo blahodárné wellness procedury. Velkou roli zde hraje také láska k umění a hudbě. V plažovém baru se pravidelně konají koncerty a různé taneční události. Vše se nese v magickém duchu, který vás očaruje. Aktivní turisti mohou také vyzkoušit různé vodní sporty. V nabídce jsou hodiny potápění, windsurfingu nebo noční projížďka na paddleboardech. Všechny zamilované také potěší možnost zažít zde jedinečnou svatbu, na kterou budou po zbytek života s radostí vzpomínat.

 • Ubytování

  V romantických chýšíš uprostřed divokého lesa naleznete veškeré pohodlí a klid. Svojí dispozicí jsou vhodné jak pro rodiny, pobyt v páru, tak pro skupiny přátel. Naleznete zde několik kategorií pokojů a apartmá. Některé apartmá mají soukromý bazén a okouzující terasu s hamakou s výhledem do pralesa nebo přímým vstupem na pláž.

 • poloha

  Papaya Playa Project se nachází nedaleko letoviska Tulum. Cesta osobním automobilem z mezinárodního letiště v Cancúnu vám zabere necelé 2 hodiny.

Zaujal vás Papaya Playa Project?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucie Matyášová
Nezávazná poptávka

Další hotely Mexiko