< > Skrýt obsah

Six Senses Douro Valley *****

S-Guide

Pomalu se vinoucí řeka v jedné z nejstarších vinařských oblastí světa, kouzelné údolí zapsané do UNESCO a přestavěná historická budova, patřící k vinohradu – magická kombinace, která probudí mysl i tělo. Probuďte všech šest smyslů do požitku krásy a relaxace v portugalském hotelu Six Senses Douro Valley.

Hotel leží na 8 hektarech v údolí Douro Valley. Koncept Six Senses hotelů dbá na ekologickou a uhlíkovou stopu nejen hotelu, ale i celkovou ekologickou udržitelnost a péči o prostředí. Snoubí se zde romantická architektura s moderními interiéry – to vše patří k nenapodobitelnému stylu Six Senses hotelů. Hosté si mohou vybrat z několika kategorií ubytování – od jednoduchého pokoje po třípokojové vily.

Zrelaxovat se můžete v Six Senses Spa, s deseti místnostmi, vyhřívaným vnitřním bazénem a barem. Stejně jako v hotelu, i zde jsou použity ekologicky šetrné materiály – zakuste všemi smysly kombinaci přírody, portugalské tradice a všech elementů.

Six Senses Douro Valley přivítá především milovníky vína, přírody, ekologicky šetrného stylu snoubící se s výbornou kuchyní a servisem. Pokud milujete procházky do přírody, pozorování ptáků nebo zážitky spojené s vínem – ať už jeho zpracování nebo jedinečnou degustaci, je hotel pravým místem pro vás a vaši vysněnou dovolenou. Ponořte se do zlatého – „Douro“ údolí a užijte si pobyt ve sluncem políbené krajině.

Toto klidné místo se nachází jen necelou 1,5 hodiny jízdy autem z mezinárodního letiště v Portu.

Restaurace

Kulinářské zážitky jsou spjaté s lokální produkcí a místní organickou zahradou, umístěnou přímo v resortu. Čerstvé ingredience, tak skončí v co nejkratším čase přímo na vašem talíři.

Pro užívání si čerstvých chutí zamiřte do The Vale de Abraão Restaurant, otevřené kuchyně s terasou se sezónním a menu zaměřeným na regionální speciality. Nachází se zde otevřená kuchyň s pecí na dřevo, sloužící k pečení chleba a přípravě tradičních jídel. Pokud vás zajímá portugalská kuchyně, máte možnost se ji zde na kurzech vaření naučit.

Tradiční dekor, intimní atmosféra a perfektní kombinace čerstvých surovin s regionální kuchyní – užijte si vaše jídlo v The Dining Room. Pokud máte rádi překvapení, bude se vám líbit možnost pop-up večeře na originálním místě v lese u řeky. Přesná lokace a menu jsou tajemstvím do poslední chvíle před odhalením lahodného překvapení.

Srdcem resortu je Wine Library & Terrace nabízející sbírku lokálních materiálů a nábytku, tak, aby na vás dýchla atmosféra Douro Valley. Na místnost navazuje kamenná terasa s pohodlnými křesly kolem ohniště. Je také ideálním místem na posezení před večeří s lákavým výběrem místních tapas a samoobslužnou ochutnávkou vín. Můžete se zde také setkat s concierge specializovaným na víno, exkurze nebo návštěvu lázní.

Vybavení:
Bar, Klimatizace, Minibar, Televize, CD/ DVD Přehrávač, Telefon
Aktivity:
Bazén, Vodní sporty, Aktivity pro rodiny s dětmi , Plavání, Výlety do okolí , Výlety do národních parků, Degustace vína, Kurzy vaření, Výlety lodí, Kajaky, Procházky do přírody, Vyhlídkové lety, Kánoe, Jóga, Hiking
Služby:
Lékař, Helipad, Masáže, Lázně, Knihovna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.