< > Skrýt obsah

Vila Vita Parc *****

S-Guide

Teplá a suchá léta, příjemná jara a podzimy, mírná zima a stálý osvěžující větřík z Atlantiku a více než 300 slunečných dní ročně: Vlla Vita v Algarve je perfektním místem pro vaši celoroční dovolenou. Zažijte pověstnou portugalskou pohostinnost v oáze subtropické zahrady s výhledem na skalnaté pobřeží.
Vybrat si můžete z chic, mořem inspirovaných pokojů a apartmánů až k bílým prostorným vilám se soukromým bazénem a dechberoucím výhledem na Atlantik.

Vaše kulinářské touhy hotel splní v osmi restauracích, kde se podává široká škála pokrmů pro obdivovatele vysoké kuchyně, i milovníky portugalských specialit. Pokud si k jídlu dáte rádi pohár vína, možnosti jsou téměř neomezené – v místním sklepě je více než 11 000 lahví, které lákají k rozsáhlé degustaci. Večery si jistě užijete v jednom ze sedmi místních barů.
Vila Vita Spa se stará o dobrou pohodu vašeho těla i duše, vybrat si můžete z parních koupelí, sauny nebo profesionálních wellness procedur.
Nejvíc si relax užijete po mnoha aktivitách, které hotel a jeho okolí nabízí: k dispozici jsou tenisové kurty, jízda jachtou vlastněnou hotelem nebo si můžete užít den na pláži. Pro golfisty je nachystané devítijamkové hřiště.

Restaurace

Na nezapomenutelnou večeři navštivte Ocean restaurant – restauraci s dvěma michelinskými hvězdami. Lokální ingredience a oceněný šéfkuchař se skvělým týmem nabízí kombinaci, která se vám zapíše do paměti. Samozřejmostí jsou pečlivě vybraná vína.
Za portugalskou kuchyní se můžete vydat do Adega restaurant, kde si na Portugalsku nejen pochutnáte, ale skrze ryze portugalský interiér vám nabídne i ochutnávku vizuální. Snídaňová restaurace Bella Vita vás hned z rána překvapí městským retro-chic interiérem, velmi rozdílně působí Aladin Grill v marockém a arabském stylu, kde si, jak název naznačuje, vychutnáte výbornou grilovanou rybu, mořské plody nebo steak.

Pokud preferujete jídlo přímo na pláži, můžete využít restauraci Arte Nautica nebo Praia Dourada. Klasickou středomořskou kuchyň s chutí Portugalska a Francie nabízí Atlantico, dekorované krásným výhledem přímo na Atlantik.
Jestli dostanete po horkém dni chuť na pivo je zde pro vás Vila Vita Biergarten – kousek Bavorska, přenesený na jih.
Klasický japonský interiér a japonské speciality, nebudete věřit, že jste na břehu Atlantiku – nechte se přenést do klidné zenové atmosféry v restauraci Mizu Teppanyaki. Pro rodiny s dětmi je připravená speciální restaurace Whale restaurant.
Sklep s 11 000 lahvemi excelentního vína je jistě snem mnoha obdivovatelů dobrých vín – ponořte se 8 metrů pod zem, daleko od všeho ruchu a užijte si soukromou večeři s chutí nejlepších vín světa – čeká na vás unikátní Cave de Vinhoz.
Pokud se vám nechce opustit pohodlí vašeho pokoje, můžete si v kteroukoliv dobu objednat jídlo přímo do vašeho pokoje.
Pokud se vám po skvělé večeři ještě nechce spát, nenechte si ujít návštěvu některého z místních sedmi barů.
 

Vybavení:
Internet, Klimatizace, Minibar, Telefon, DVD přehrávač, Televize, Bar
Aktivity:
Šnorchlování , Jogging, Posilovna, Tenis, Bazén, Fitness, Vodní sporty, Jízdní kola, Výlety lodí, Výlety na ostrov Moyenne, Golf
Služby:
Masáže, Lázně, Klub pro teenagery

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.