< > Skrýt obsah

Jedinečný butikový hotel Amanzoe se nachází na východním pobřeží Peloponésu, s výhledem na ostrov Spetses. Překlad názvu hotelu v sobě spojuje slova mír a život. Resort je situován v mírném kopci obklopeném olivovými háji, každé místo v hotelu proto poskytuje krásný výhled na průzračné hladiny Egejského moře, skalnaté zátoky a malebnou okolní krajinu. Ubytování je zde poskytováno ve stylových pavilonech a luxusních vilách s bazénem. Design hotelu je inspirován klasickou řeckou architekturou, nechybí zde kolonády, klidná zahradní nádvoří ani amfiteátr.

Hostům jsou k dispozici luxusní lázně a restaurace s nabídkou především řecké a středozemní kuchyně. Hotelová pláž a soukromý beach club jsou od hotelu vzdáleny přibližně 8 minut, pro maximální pohodlí tu nechybí lehátka ani kvalitní plážový servis.

Amazone je ideální místo pro relaxační nebo romantickou dovolenou v Řecku, resort nabízí osobitý servis a perfektní zázemí i pro nejnáročnější klienty.  Cesta z letiště v Athénách sem trvá přibližně 2,5 hodiny jízdy autem.

 

Restaurace

V hlavní restauraci je hostům servírováno jednoduché, moderní řecké jídlo a středomořská kuchyně využívající především kvalitních surovin z místních zdrojů. Při posezení na vzdušné terase zde mohou ochutnat denně čerstvé ryby a korýše, místně chované jehněčí či vepřové maso nebo oblíbeného králíka. Součástí restaurace je také bar. The Pool Restaurant má navíc v období od května do září připraveno večerní menu plné asijských specialit. Stoluje se zde v neformální atmosféře u hlavního bazénu přímo pod hvězdami. The Beach Club nabízí různé druhy gurmánské pizzy přímo z pece, čerstvé ryby, řecké speciality a mnoho osvěžujících nápojů. Drinky a koktejly si hosté mohou vychutnat také při posezení u venkovního krbu. V Amanzoe mají hosté jedinečnou možnost zažít soukromou romantickou večeři v amfiteátru pod širým nebem.

 

Tématická doporučení

Vybavení:
Klimatizace, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Televize, DVD přehrávač, Minibar, Trezor
Aktivity:
Plavby lodí, Fitness, Jóga, Vodní sporty, Bazén, Kajaky, Potápění, Rybolov, Výlety na okolní ostrovy, Degustace vína, Horská kola, Pilates, Pěší turistika, Tenis, Romantické večeře
Služby:
Lety helikoptérou, Komorník, Obchod se suvenýry, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Knihovna, Lázně, Dětská herna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.