< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Blue Palace Resort & Spa *****

S-Guide

Blue Palace Resort & Spa leží na známém pobřeží Elounda na severovýchodní straně Kréty. Místní vesnice Plaka je od hotelu vzdálena jen několik minut chůze a cesta z letiště Heraklion zabere přibližně hodinu jízdy autem.

Tento luxusní hotel zaujme hosty především svou architekturou, přátelskou pohostinností a vysokým standardem služeb. Hosté mohou vybírat z ubytování v bungalovech, suitech a vilách s vlastním bazénem, které jsou zařízené v místním a velmi elegantním stylu. Kaskádovité postavení všech kategorií nabízí krásný výhled na moře a protější ostrov Spinalonga.
V Blue Palace budou spokojeny především páry, které pro svou dovolenou vyhledávají soukromí a romantiku, rodiny s dětmi však mohou využít pohodlného ubytování ve vilách i dětského klubu.
Součástí Blue Palace je soukromá oblázková pláž, v hotelu však nechybí kvalitní lázně, sportovní aktivity, ani romantické plavby lodí.  

Restaurace

Snídaně a místní pokrmy jsou servírovány formou bufetových stolů v restauraci Olea. Tradiční řecké speciality si hosté mohou vybrat z menu v taverně Blue Door. Isola potěší svou kuchyní milovníky italských specialit. Chutě koření a pokrmů z Asie jsou připraveny v Asia Blue a steaky z nejlepšího masa si hosté mohou vychutnat v restauraci Flame. Součástí hotelu jsou také stylové bary Votsalo Bar, Arsenali Lounge Bar a Isola Beach Bar s rozmanitou škálou nápojů.  

Tématická doporučení

Vybavení:
Telefon, Trezor, Televize, Internet
Aktivity:
Bazén, Jízdní kola, Stolní tenis, Potápění, Vodní sporty, Golf v okolí hotelu, Fitness, Plavby lodí, Tenis
Služby:
Helipad, Dětský klub, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.