< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Cape Sounio, Grecotel Exclusive Resort leží pouhých 38 km od mezinárodního letiště v Athénách. Obklopený zahradami, olivovými stromy a borovicemi je resort ideálním místem pro dovolenou v páru i s rodinou.
Bungalovy a vily hostům nabízí pohodlné ubytování s výhledem na moře a mystický Poseidonův chrám. V resortu nechybí kvalitní gastronomie, lázně a písčitá pláž je vzdálená jen několik minut chůze.  

Restaurace

V Cape Sounio Restaurant si mohou hosté vybrat z jídel mezinárodní i řecké kuchyně. Asijské speciality jsou na menu v So Oriental a gurmánské zážitky připraví kuchaři v The Restaurant. Milovníci ryb a plodů moře ocení nabídku restaurace Yali a lehká jídla si vyberou hosté během dne také v Aegen Grill. O servis nápojů se postarají barmani v Lounge Bar

Tématická doporučení

Hosté, kteří do hotelu zavítají v páru, se mohou těšit na relaxaci i romantiku, o kterou se postará krásný výhled na moře a Poseidonův chrám. 

Rodiče s dětmi se mohou v hotelu Cape Sounio těšit na příjemné zážitky. Ubytování v bungalovech nabízí pohodlné ubytování a pro děti nechybí ani zábava v dětském klubu Grecoland nebo menu v restauracích. 

Vybavení:
Internet, Televize, Trezor, Telefon, Klimatizace, CD/ DVD Přehrávač
Aktivity:
Jóga, Volejbal, Posilovna, Bazén, Fotbal, Bazén pro děti, Plavby lodí
Služby:
Vybalení osobních věcí při příjezdu, Dětský klub, Lázně, Helipad, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.