< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Danai Beach Resort & Villas *****

S-Guide

Danai Beach Resort and Villas leží u břehů Egejského moře na druhém hrotu Chalkidiki, poloostrově Sithonia. Z letiště v Soluni transfer zabere necelou hodinu jízdy automobilem a přibližně 15 minut letu helikoptérou.
Tento luxusní resort obklopený bujnými zahradami, bílými písčitými plážemi a tyrkysovým mořem, je ideálním místem pro relaxační dovolenou v páru, s přáteli i s rodinou. Danai Beach nabízí pohodlné ubytování v elegantně zařízených suitech a prostorných vilách s privátními bazény a výhledem na moře. Pro hosty jsou denně připraveny výtečné pokrmy ve čtyřech hotelových restauracích a gastronomické zážitky často zpestří degustační večery nebo grilování se speciálně připraveným menu.
Kromě relaxace ve svém suitu, vile i na pláži, mohou hosté využít lázně, sportovní aktivity nebo navštívit Soluň či nedaleko vzdálené městečko Nikiti. 

Restaurace

V hotelu jsou pokrmy připravovány ve čtyřech hotelových restauracích. Pod širým nebem a s výhledem na útesy se mohou hosté těšit na gurmánské zážitky v restauraci The Squirrel, pokrmy z grilu a plodů moře jsou předností The Sea Horse Grill a moderní středomořská kuchyně je na menu v The Andromeda.
Snídaně jsou podávány v The Pavillon s výhledem na moře a pro hosty jsou připravovány večery s výjimečným menu, ochutnávkou nebo grilováním.

Koktejly a jiné nápoje jsou během dne až do pozdních nočních hodin podávány v The Sea Side Bar, při relaxaci u bazénu jsou pro hosty připraveny nápoje také v The Pool Bar.  

Tématická doporučení

I když je v hotelu připraveno zázemí pro rodiny, Danai Beach přednostně ocení páry, které pro svou dovolenou vyhledávají vysoký standard služeb, elegantní ubytování a relaxaci.  

Vybavení:
Telefon, Internet, Minibar, Trezor, Televize, Hudební Wi-Fi systém Bose
Aktivity:
Bazén, Tenis, Kurzy vaření, Jízdní kola, Rybolov, Kurzy cizích jazyků, Plavby lodí, Kurzy tancování, Posilovna, Degustace vína, Golf v okolí hotelu, Malování
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Čistírna, Lázně, Dětský klub, Komorník na zavolání

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.