< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Eagles Palace se nachází na severu Řecka v oblasti Chalkidiki. Z letiště v Soluni zabere transfer do hotelu přibližně 90 minut jízdy automobilem a městečko Ouranoupolis je vzdáleno pouhé 4 km.

Hotel v loňském roce prošel rekonstrukcí a 164 nově zařízených pokojů, suitů a bungalovů společně s kvalitním standardem služeb i výbornou gastronomií nabízí hostům skvělé podmínky pro letní dovolenou u moře. Za své přednosti se Eagles Palace zasloužil o místo ve vybraných resortech světa, Small Luxury Hotels Of The World. Prostředí hotelu obklopují bujné zahrady a dlouhá písčitá pláž, která nese ocenění „modré vlajky“.
Rodinám hotel nabízí výborné zázemí pro společně trávené chvíle a rodiče mohou využít služby hlídání. Páry se pak mohou těšit na příjemné ubytování s výhledem na moře i romantiku.  

Restaurace

Ve čtyřech restauracích se mohou hosté těšit na vynikající gastronomii. Z menu a-la-carte restaurace Armyra si mohou hosté vybrat pokrmy středomoří, světové speciality jsou předností Kamares a milovníci asijské kuchyně ocení nabídku ve Washi. Snídaně a večeře jsou nabízeny v restauraci Melathorn formou bufetových stolů.
Kávu, lehké občerstvení a oblíbené nápoje jsou pro hosty připraveny v Eagles Cafe, Eagles Club, Armyra Pool Bar a Ammos Beach Bar, kde jsou při západu slunce často pořádány večery s hudbou či degustace vína. 

Tématická doporučení

Hotel na písčité pláži si pro svou přívětivost a náklonnost k dětem oblíbily především rodiny. Pohodlné ubytování je pro rodiny s dětmi připraveno v suitech i bungalovech, nechybí dětský klub, ani služba hlídání. Zatímco si děti mohou nerušeně hrát na pláži, pro rodiče je v hotelu připraveno vše pro potřebný odpočinek.  

Vybavení:
Telefon, Televize, Minibar, Internet, Klimatizace, Trezor
Aktivity:
Volejbal, Fitness, Jízdní kola, Vodní sporty, Bazén pro děti, Plavby lodí, Tenis, Bazén
Služby:
Čistírna, Dětský klub, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.