< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Elounda Gulf Villas & Suites *****

S-Guide

Elounda Gulf Villas & Suites se nachází na severovýchodním pobřeží Kréty nedaleko místní rybářské vesnice Elounda. Za rušnější atmosférou se hosté mohou vydat do Agios Nikolaos, které se nachází jen 5 km od hotelu. Z mezinárodního letiště Heraklion pak cesta do hotelu zabere přibližně hodinu jízdy automobilem.

Elounda Gulf Villas je elegantní hotel s vřelou řeckou atmosférou. Svou idylickou lokalitou hostům nabízí ubytování v luxusních vilách s krásným výhledem na azurové moře a záliv Mirabello. Pouhých 10 minut jízdy od hotelu mohou hosté relaxovat na krásné písčité pláži. Zde hotelový Private Beach Club poskytuje plážový servis, lehátka, slunečníky i sportovní vyžití. Elounda Gulf Villas doporučujeme párům a rodinám, které pro svou dovolenou upřednostňují relaxaci v soukromí své luxusní vily.

Restaurace

Nabídkou hlavní restaurace The Argo Restaurant je denní nabídka mezinárodní kuchyně. Tradiční místní a středomořské speciality můžete vybírat z menu v The Daphni Restaurant. Hosté mohou využít také servis pokrmů přímo ve vile nebo se zúčastnit tematických večeří, které hotel pořádá.
Nechybí ani nápoje a koktejly v The Argo Bar nebo The Bar at the Private Beach Club.  

Tématická doporučení

Soukromí a relaxaci během dovolené ocení především páry, které hledají útočiště své dovolené v klidném prostředí i romantiku pro společné chvíle ve dvou.
Vybavení:
Televize, Klimatizace, Telefon, Trezor, Internet
Aktivity:
Plavby lodí, Vodní sporty
Služby:
Lety helikoptérou, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.