< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Grecotel Amirandes *****

S-Guide

Amirandes, Grecotel Exclusive Resort leží na severu ostrova Kréta necelých 20 minut jízdy autem z letiště Heraklion International Airport.
V rozlehlém prostředí hotelu najdou zázemí především rodiny s dětmi, pro které je připraveno pohodlné ubytování v rodinných suitách a vilách. O zábavu je pro nejmenší návštěvníky postaráno v dětském klubu a dokonce restaurace se mohou pochlubit nabídkou dětských menu. Na své si v Grecotel Amirandes v přijdou i páry hledající odpočinek spojený se sportovními aktivitami v resortu i jeho okolí.

Restaurace

Pochoutky středomoří jsou podávány formou bufetu v restauraci Amirandes. Minotaur si oblíbí milovníci italské kuchyně a chutě Asie jsou připravovány v Blue Monkey. Nechybí ani gurmánské zážitky ve fine dinig restauraci Lago Di Candia, jídla z plodů moře v Petrino nebo místní speciality v Xasteria. Lehké pokrmy jsou také na menu v By The Pool a ze širokého sortimentu nápojů si mohou hosté vybrat v baru Labyrinth

Tématická doporučení

Grecotel Amirandes je ideální hotel pro rodinnou dovolenou v Řecku. Pro rodiny s dětmi je v hotelu dostupné široké zázemí aktivit a pro děti do 12 let je denně připravena zábava v dětském klubu Greocland. Pohodlné ubytování poskytují rodinné suity i vily poblíž pláže a připraveny jsou pro děti dokonce i restaurace. 

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, CD/ DVD Přehrávač, Minibar, Internet, Televize, Telefon, Klimatizace, Trezor
Aktivity:
Bazén, Aerobik, Jízdní kola, Tenis, Vodní sporty, Potápění, Jóga, Stolní tenis, Volejbal, Plavby lodí, Fotbal, Fitness
Služby:
Knihovna, Dětský klub, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.