< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Grecotel Creta Palace *****

S-Guide

Creta Palace leží na ostrově Kréta pouhé 4 km od místního městečka Rethymno s letištěm v Heraklionu vzdáleným 79 km a letištěm Chania 65 km. Tento živý resort si pro krásnou pláž a svěží zahrady oblíbily především rodiny. Pro děti je připraveno množství aktivit a denně zábavný program v klubu Grecoland. Hosté, kteří si rádi pochutnají na mezinárodních specialitách, potěší široký výběr restaurací. Na své si v Creta Palace přijdou také milovníci sportu a lázní, jejichž procedury se postarají o maximální relaxaci během Vaší dovolené v Řecku.

Restaurace

Nabídka jídel mezinárodní kuchyně je pro hosty připravena v restauraci Labyrinth a tematické večery v King Minos. Milovníci ryb a plodů moře si vyberou z menu v Barbarossa a pokrmy s chutí Asie jsou hlavní nabídkou v Golden Dragon. Na hotelové farmě hosté mohou ochutnat jídla připravené z organických, čerstvých surovin v Agreco Farm. Lehké pokrmy s osvěžujícími nápoji jsou na menu v Princess Ariadne, Zeus + Amalthia, Caretta Caretta nebo Talos. Milovníci kávy se pak mohou těšit na návštěvu Kafenion.

Tématická doporučení

Resort Creta Palace je pro rodiny jako stvořený. Pohodlné ubytování rodin s dětmi poskytuje většina kategorií, nechybí dětský klub ani služba hlídání. Tento živý resort navíc nabízí spoustu aktivit, kterým se mohou rodiny společně věnovat.
Vybavení:
Trezor, Internet, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Televize, Klimatizace
Aktivity:
Volejbal, Bazén, Vodní sporty, Tenis, Stolní tenis, Jóga, Jízdní kola, Aerobik, Golfová akademie, Posilovna
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Čistírna, Dětský klub, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.