< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

St.Nicolas Bay *****

S-Guide

St. Nicolas Bay Hotel Resort Hotel & Villas okouzlí každého, kdo má rád moderní a stále tradiční Řeckou architekturu. Hotel ve svém elegantním prostředí nabízí hostům vynikající servis a výtečnou kuchyni. Z pohodlí každého suitu či vily se naskýtá jedinečný výhled na zátoku Mirabello. Hotelová pláž je navíc privátní a oceněná modrou vlajkou (Blue Flag). V hotelu budou spokojeny především páry, pro rodiny s dětmi však nechybí dětský klub ani služba hlídání. Za rušnější atmosférou a nákupy se hosté mohou vydat do 1,5 km vzdáleného populárního města Aghio Nikolaos. Z letiště Heraklion do St. Nicolas Bay pak trvá cesta autem přibližně hodinu.

Restaurace

Každodenní snídaně formou amerického bufetu je podávána v Club House Breakfast Restaurant. Středomořská kuchyně, sushi a vegetariánská jídla jsou hlavní nabídkou menu v Blue Bay Restaurant. Labyrinthos Restaurant & Elia se může pochlubit nabídkou místních a mezinárodních specialit, čerstvé ryby a saláty najdou hosté v The Greek Kafenion a nechybí ani asijské pochoutky v Minotaure Restaurant. Koktejly a jiné oblíbené nápoje si hosté mohou dopřát v hotelových stylových barech The Astra Piano Bar, The Blue Bay Beach and Pool Bar a Bonatsa Musí and Dancing Bar, který je otevřen jen ve večerních hodinách.

Tématická doporučení

Hotel doporučujeme pro relaxační dovolenou u moře. Páry v St. Nicolas Bay najdou příjemné zázemí pro společně strávené chvíle v resortu i jeho okolí. 

Vybavení:
Trezor, Telefon, Televize, Internet, Klimatizace
Aktivity:
Plavby lodí, Jízdní kola, Kino pod širým nebem, Stolní tenis, Vodní sporty, Golf v okolí hotelu
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Dětský klub, Hlídání dětí, Galerie

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.