< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

The Romanos, Costa Navarino *****

S-Guide

The Romanos, a Luxury Collection Resort, Costa Navarino leží na poloostrově Peloponés, přibližně 270 kilometrů na jihozápad od Athén. Mezinárodní letiště v Kalamatě je vzdáleno 45 kilometrů a cesta do hotelu zabere necelou hodinu jízdy autem.

The Romanos je umístěný hned vedle sesterského resortu The Westin uprostřed bohatých hájů olivovníků u břehů Jónského moře. Pokoje i vily se soukromými bazény mají osobitý a unikátní styl, díky kterému vila Konori získala ocenění v roce 2010 za nejlepší interiérový design.

Hotel svým hostům nabízí pestrý výběr aktivit, mezi které patří i golf na dvou hřištích Costa Navarino Dunes Course a Costa Navarino The Bay Course. Vynikající je nejen standard služeb, ale i kuchyně každé hotelové restaurace, kde hosté mohou ochutnat místní speciality, plody moře a jídla středního východu. Spokojeni v The Romanos budou jak páry toužící po romantice a soukromí, tak rodiny s dětmi, pro které je v hotelu připraven dětský klub i malý aquapark.

Restaurace

V restauraci Pero jsou pro hosty každodenně připraveny snídaně formou bufetu, tradiční místní kuchyně je na menu v Taverna i Souvlakerie a milovníci ryb mohou navštívit restauraci Barbouni nebo si dopřát fine dining v luxusní restauraci Eleon. Delikátní pokrmy z nejlepších čerstvých surovin jsou na menu ve Flame a italská kuchyně je předností Da Luigi.

Chutné jídla středního východu jsou specialitou Nargile a japonskou kuchyní si mohou hosté vychutnat Inbi. V The Diner si klienti mohou vybrat z klasických amerických pokrmů a lehké občerstvení pak nechybí v Kayak Ice Cream Butique, Kafenio and Deli.

Míchané a jiné oblíbené nápoje hostů jsou pak připraveny v Romanos Pool Bar a v Anax Lounge.  

Tématická doporučení

Vybavení:
Internet, Telefon, Televize, Minibar
Aktivity:
Jízdní kola, Lezení po skalách, Plavby lodí, Potápění, Vodní sporty, Bazén pro děti, Tenis, Horolezecká stěna, Golf, Fitness
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Dětský klub, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.