< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

The Westin Resort, Costa Navarino *****

S-Guide

The Westin Resort Costa Navarino se nachází na poloostrově Peloponés, přibližně 270 kilometrů na jihozápad od Athén. Mezinárodní letiště v Kalamatě je vzdáleno 45 kilometrů a cesta do hotelu zabere necelou hodinu jízdy autem.
Tento luxusní resort je ideálním místem jak pro romantické dovolené v páru, tak pro pobyt s rodinou. The Westin Resort Costa Navarino nabízí pohodlné ubytování v moderně zařízených pokojích s výhledem na moře i suity s privátními bazény. Hosté se v hotelu mohou věnovat nesčetnému množství aktivit, jejichž součástí je také golf. Díky velmi dobré lokalitě v provincii Messinia je pro hosty mnoho k vidění mimo resort, ať už jsou to přírodní krásy ostrova, jako jsou vodopády, řeka Neda, pláž Finikouda nebo kostely a hrady patřící do mezinárodního dědictví UNESCO. Nezbytnou součástí hotelu je velmi kvalitní servis a vynikající kuchyně denně připravována v téměř 10 restauracích.

Restaurace

The Westin Resort Costa Navarino nabízí hostům skutečně široký výběr restaurací a pokrmů celosvětové kuchyně. Dle chutě si mohou hosté vybrat jídla z bufetových stolů během snídaně a večeře v restauraci Morias, ve Flame jsou připravovány delikátní pokrmy z nejlepších čerstvých surovin, italská kuchyně je předností restaurace Da Luigi a typická řecká jídla jsou podávána v Taverna nebo Souvlakerie.V Barbouni budou spokojeni milovníci ryb, které jsou rovněž specialitou luxusní restaurace Eleon. Chutná jídla středního východu jsou specialitou Nargile a japonskou kuchyni si mohou hosté vychutnat v Inbi.

V hotelu nechybí ani lehké občerstvení v Kayak Ice Cream Butique, Kafenio and Deli nebo barech 1827 Lounge and Bar, Lagoon Pool a Westin Pool.  

Tématická doporučení

Vybavení:
Internet, Trezor, Telefon, Televize, Minibar, Žehlící prkno a žehlička, Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Bazén pro děti, Bazén, Vodní sporty, Lezení po skalách, Golf, Jízdní kola, Horolezecká stěna, Fitness, Plavby lodí, Squash, Potápění, Aktivity pro děti, Stolní tenis, Tenis, Pilates
Služby:
Lázně, Knihovna, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Galerie, Lékař, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.