< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Banyan Tree Seychelles *****

S-Guide

Resort leží na jihozápadní straně ostrova Mahe. Transfer autem z mezinárodního letiště do zálivu Intendance trvá necelých 30 minut.
S bohatou tropickou přírodou, nádechem kreolské kultury a krásnou pláží, která patří k nejkrásnějším na světě, Banyan Tree Seychelles okouzlí každého, kdo hledá dovolenou v opravdovém ráji.
 

Restaurace

Au Jardin d´Epices s výhledem na záliv nabízí pokrmy celosvětové kuchyně, zatímco kreolské speciality mohou hosté vybírat z menu restaurace Chez Lamar. Milovníci asijské kuchyně pak mohou zavítat do restaurace Saffron.

Preferují-li hosté soukromé a romantické večeře, rádi se o tato přání v resortu postarají. Večeřet je možné například v soukromí vily nebo na pláži při západu slunce.

Oblíbené nápoje a koktejly jsou vždy připraveny v baru La Varangue a Pool Baru.
 

Tématická doporučení

Kaskádovitě postavené vily nabízí párům naprosté soukromí a romantické výhledy do okolí. Společné chvíle si mohou hosté vychutnávat na pláži, při procházkách do přírody nebo v hotelových lázních.

Vybavení:
Televize, Telefon, Internet, Zařízení na přípravu kávy a čaje, DVD přehrávač, Minibar, Trezor
Aktivity:
Procházky do přírody, Potápění, Jogging, Malování, Fitness, Rybolov, Stolní hry, Promítání filmů, Kurzy vaření, Plážové hry a aktivity, Tenis
Služby:
Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.