< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Constance Lémuria *****

S-Guide

Constance Lémuria Resort leží na severozápadě ostrova Praslin. Z Mahe se mohou hosté na tento půvabný ostrov dopravit lodí nebo místní leteckou linkou.

Tento klidný, luxusní resort je obklopen bohatou faunou a florou i krásnými plážemi. Každý host si tak najde své zákoutí pro relaxaci, ať už na písčité pláži nebo 18ti jamkovém golfovém hřišti, které patří mezi jedno z nejlepších v Indickém oceánu.

Restaurace

The Legend je hlavní hotelová restaurace s nabídkou snídaní formou bufetu, tematických bufetových večeří i a-la-carte menu. Speciality místní kreolské kuchyně si hosté mohou dopřát v restauraci Seahorse, která je umístěná u golfového hřiště. Milovníci plodů moře a ryb uspokojí pestrá nabídka společně s romantickým prostředím v restauraci The Beach Bar & Grill.

Každá restaurace má vlastní bar s rozmanitým sortimentem nápojů – The Legend, Seahorse Bar, Beach Bar. Oblíbený koktejl si však mohou hosté dopřát také v baru u bazénu v Pool Bar nebo na pláži v Takamaka.

Tématická doporučení

Vášniví golfisté se mohou těšit na 18ti jamkové golfové hřiště, které patří k nejlepším v Indickém oceánu. Green fee je již zahrnuto v ceně ubytování a poplatek je hostům účtován pouze za zapůjčení golfového vybavení a buggy.

Vybavení:
Internet, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Telefon, Televize, Minibar, Klimatizace
Aktivity:
Golf, Bazén, Rybolov, Fitness, Jízdní kola, Potápění, Tenis, Jóga, Výlety na okolní ostrovy, Vodní sporty
Služby:
Odletový salonek, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Hlídání dětí, Lázně, Čistírna, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.